Beata Mikołajczyk-Rosolska kończy karierę

mk | 10 lis 18:24 Bydgoska kajakarka Beata Mikołajczyk-Rosolska, zdobywczyni trzech medali olimpijskich, ogłosiła zakończenie kariery. „Drużyna @Women’s Polish Canoe Team jest silna jak nigdy dotąd. Jestem więc spokojna” - napisała na Facebooku.

Edukacja przez szachy przenosi się do sieci

ak | 8 lis 21:34 Z uwagi na coraz trudniejsze warunki związane ze stanem epidemicznym, organizatorzy projektu Edukacja przez szachy, po dwóch rozegranych rundach Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej, zawiesili turnieje stacjonarne. Nowy cykl - Enea Operator Wirtualna Międzyszkolna Liga Szachowa 2020/2021, złożony z 10 turniejów, będzie rozgrywany co miesiąc w sieci, na platformie Lichess.org.

Abramczyk Polonia się zbroi!

Redaktor LuPa | 6 lis 13:07 Abramczyk Polonia Bydgoszcz nie próżnuje: w trakcie okienka transferowego klub zatrzymał najlepszych żużlowców i podpisał umowy z nowymi zawodnikami. Przy Sportowej zaczyna się mówić o awansie do Ekstraligi.

W Bydgoszczy już Grand Prix nie będzie [KOMENTARZ]

Redaktor LuPa | 31 paź 20:20 Bydgoski ratusz podpisał umowę na zaprojektowanie trybuny na pierwszym łuku stadionu Polonii. Projekt ma być gotowy za rok. Kiedy rozpocznie się budowa? O tym zadecydują mieszkańcy, a także stan bydgoskich finansów. 

Spotkanie religijne na siłowni, a może płatne testowanie sprzętu? Jak siłownie omijają prawo

kd | 18 paź 09:36 Siłownie i kluby fitness kolejny raz zostały w tym roku zamknięte z powodu rozwijającej się pandemii koronawirusa. Od razu rozpoczęły się protesty. Niektóre siłownie próbują ominąć zakazy. Właściciele jednej z siłowni w Krakowie wymyślili, że przekształcą ją w... sklep i kościół. Jak napisali, można przyjść na płatne "testowanie sprzętu" albo "spotkania religijne".

Kontuzja Lewandowskiego. Najnowsze informacje z kadry

Jarosław Aleksander | 13 paź 00:08 Robert Lewandowski doznał kontuzji w niedzielnym meczu Ligi Narodów z Włochami w Gdańsku. Sportowiec przeszedł już badania. Nie doszło do uszkodzenia stawu skokowego. Jeszcze nie wiadomo czy wystąpi w meczu z Bośnią.

„Cała Polska była ze mną”. Konferencja prasowa Igi Świątek

Jarosław Aleksander | 11 paź 14:23 Dwie godziny po finale przeglądałam wiadomości z gratulacjami, a i tak nie przeczytałam wszystkich. Czułam to dobrze, że cały kraj mnie wspierał; to naprawdę pomaga – przyznaje Iga Świątek. Polska tenisistka na konferencji prasowej w niedzielę podsumowała swój triumf.

Emocje sięgały zenitu! Zmarzlik zrobił to!

Jarosław Aleksander | 3 paź 23:15 Bartosz Zmarzlik ponownie mistrzem świata! Po emocjonujących zawodach Polak stał się trzecim zawodnikiem w historii żużla i pierwszym Polakiem który obronił tytuł mistrza świata!!!