Dęby Osielsko przerwały wreszcie złą passę

Redaktor | 30 maj 07:59 Dwa ważne zwycięstwa odnieśli baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko w sobotnich meczach Bałtyckiej Ligi Baseballu. Pokonali na wyjeździe świetnie spisujących się w tym sezonie Goats Poznań 10:7 i 12:2.

Wakacyjny turniej piłkarski dla old boyów

kd | 29 maj 10:42 Amatorska Liga Szóstek Piłkarskich „Wyżyny-Golden Goal” zaprasza do udziału w ogólnopolskiej rywalizacji "Toscania Cup Old". Będzie to inicjatywa dla kategorii wiekowej 35+. Gracze "old" traktowani są nieco po macoszemu, dlatego organizatorzy postanowili to zmienić.

Weekend z baseballem [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 28 maj 12:03 Pracowity weekend czeka baseballistów KWK Construction Dębów Osielsko. W sobotę jadą do Miejskiej Górki, gdzie swoje mecze rozgrywają Goats Poznań - rywal osielszczan w Bałtyckiej Lidze Baseballu. Natomiast w niedzielę w Osielsku KWK Construction Dęby podejmą w dwumeczu Ekstraligi Barons Wrocław, aktualnych mistrzów Polski.

Młodzi szachiści wznowili grę w klasycznym wydaniu [ZDJĘCIA]

ak | 28 maj 06:26 Po kilku miesiącach przerwy związanej z pandemią 68 zawodników wzięło udział w 4. rundzie Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa. Zawody w Hali Widowiskowo-Sportowej w Barcinie odbyły się po raz pierwszy. Współorganizatorem wydarzenia był barciński Zespół Szkół.

Dęby Osielsko nadal bez zwycięstwa w Ekstralidze

ak | 24 maj 12:17 Baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko doznali dwóch porażek z odwiecznym rywalem, Stalą Kutno, w niedzielnych meczach Ekstraligi. Gospodarze kontrolowali przebieg gry w obu spotkaniach.

UKW nowym akademickim mistrzem Polski w wioślarstwie

ak | 16 maj 21:26 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy został nowym akademickim mistrzem Polski w wioślarstwie. W pierwszym dniu poluzowania „koronawirusowych” obostrzeń (15 maja) w Bydgoszczy rywalizowało i spędzało wspólnie czas ponad stu pięćdziesięciu sportowców.

Zawisza zrobił kolejny krok do awansu

Redaktor | 15 maj 19:52 Zawisza Bydgoszcz pokonał na wyjeździe Pogoń Mogilno 2:0 i umocnił się na pozycji lidera tabeli IV ligi. Do końca rozgrywek pozostało bydgoszczanom jeszcze sześć spotkań.