Wielkie gwiazdy na Copernicus Cup

Redaktor | 30 sty 13:19 Takiego konkursu w skoku o tyczce w Polsce jeszcze nie było! 17 lutego w Toruniu podczas mityngu Copernicus Cup zaprezentują się trzej medaliści ostatnich mistrzostw świata, a do tego mistrz olimpijski i były mistrz świata. – To będzie kosmiczny konkurs – mówi dyrektor mityngu Krzysztof Wolsztyński.

Międzyszkolna Liga Szachowa w wirtualnym wydaniu

Redaktor | 25 sty 17:57 W sobotę (23 stycznia) odbyła się 4. runda Enea Operator Wirtualnej Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Na 1. miejscu w grupie B znalazł się zawodnik z województwa, w grupie A triumfowali mieszkańcy innych regionów.

Reprezentantki Serbii i Izraela wzmocnią Sportis KKP Bydgoszcz

Redaktor | 24 sty 16:29 Sportis KKP Bydgoszcz wzmacnia zespół na rundę wiosenną sezonu 2020/2021 kobiecej Ekstraligi. W piątek 22 stycznia drużynę zasiliły dwie nowe piłkarki, które mają na swoim koncie grę dla reprezentacji swoich krajów. Klub podpisał z obiema zawodniczkami 2-letnie kontrakty.

Czy poznamy dziś nowego trenera polskiej kadry?

kd | 21 sty 10:34 Informacja o dymisji Jerzego Brzęczka była utrzymywana w tajemnicy nawet przed wiceprezesami PZPN. Również sami piłkarze byli nią mocno zaskoczeni. Dziś podczas konferencji prasowej prezes Zbigniew Boniek ma przedstawić kulisy swojej decyzji. Możliwe, że również poznamy nazwisko nowego trenera.

Każdy uczestnik HME w lekkiej atletyce przejdzie test

Redaktor | 15 sty 19:37 Każdy uczestnik lekkoatletycznych halowych mistrzostw Europy, które odbędą się na początku marca w Toruniu, będzie musiał uzyskać negatywny wynik testu na obecność koronawirusa. Zasada ta będzie obowiązywać nie tylko zawodników, ale również wszystkich organizatorów, trenerów, obsługi, czy dziennikarzy.

Nagrody dla sportowców i trenerów przyznane!

Redaktor | 1 sty 18:01 2020 rok z powodu pandemii koronawirusa był wyjątkowo trudny także dla świata sportu. Pomimo to bydgoscy zawodnicy stanęli na podium mistrzostw świata i Europy. Prezydent nagrodził 10 sportowców i 8 trenerów.