Wieloboiści będą mieli swój miting na stadionie Zawiszy

Redaktor | 17 kwi 11:40 – Zawsze medale dedykuję trenerowi Czapiewskiemu. To była dla mnie wyjątkowa postać – mówi Adrianna Sułek, halowa wicemistrzyni świata w lekkoatletycznym pięcioboju. 14 i 15 maja w Bydgoszczy odbędzie się 1. Memoriał Wiesława Czapiewskiego, a udział mają w nim wziąć wieloboiści z całego świata.

Zawisza przegrał z Błękitnymi Stargard

Redaktor | 16 kwi 16:48 W sobotnie (16 kwietnia) popołudnie piłkarze Zawiszy Bydgoszcz przegrali w Stargardzie 1:2 w meczu 24. kolejki III ligi (gr. 2). To druga w sezonie porażka z Błękitnymi.

Żużlowa Reprezentacja Polski rozpoczęła zgrupowanie w Bydgoszczy

kd | 4 kwi 11:44 Żużlowa reprezentacja Polski rozpocznie w poniedziałek oficjalne zgrupowanie, czyli przygotowania do najważniejszej imprezy w sezonie - FIM Speedway of Nations. Zawodnicy pod wodzą trenera Rafała Dobruckiego, będą szlifować formę w Bydgoszczy. Oprócz jazdy na torze, czeka na nich wiele aktywności, które pozwolą zbudować atmosferę w drużynie

Zawisza Bydgoszcz wygrał z Przodkowem

Redaktor | 2 kwi 22:25 Do 14 punktów wzrosła przewaga Zawiszy nad strefą spadkową III ligi (gr. 2). To efekt zwycięstwa 2:1 nad GKS Przodkowo w sobotnim (2 kwietnia) meczu na stadionie przy ul. Gdańskiej 163.

Polacy wygrali ze Szwedami i sami ze sobą

kd | 30 mar 07:34 Reprezentacja Polski w piłce nożnej pokonała we wtorkowy wieczór Szwecją 2:0. Tym samym Polacy wywalczyli awans na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Katarze.