Kibice Polonii wybrali „Drużynę 100-lecia”

mk | 29 gru 17:51 W 2020 roku Polonia Bydgoszcz świętowała 100-lecie działalności. Z tej okazji klub zaprosił kibiców do udziału w plebiscycie „Drużyna 100-lecia”. Uczestnicy wybrali najlepszy, ich zdaniem, skład żużlowej Polonii.

Klub Sportowy Bydgoszcz Archers zaprasza młodzież na rekrutację do zespołu

Redaktor | 12 gru 10:18 Pierwsza z serii rekrutacji do drużyn juniorskich Bydgoszcz Archers odbędzie się w poniedziałek (14 grudnia) o godzinie 19:00 na boisku przy ulicy Słowiańskiej 7 w Bydgoszczy. Chętni powinni zabrać ze sobą strój sportowy i buty korki. Klub zachęca do rejestracji na rekrutację przez stronę internetową: bydgoszczarchers.com/rekrutacja

Marcin Lewandowski ambasadorem halowych mistrzostw Europy w Toruniu

Redaktor | 4 gru 16:46 Marcin Lewandowski, wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy w biegu na 1500 metrów został ambasadorem halowych mistrzostw Europy, które w marcu odbędą się w Toruniu. W zawodach wystartują wszystkie największe gwiazdy europejskiej lekkiej atletyki.

Wyniki 2 kolejki ALH Wyżyny

Redaktor | 28 lis 06:56 W najwyższej klasie rozgrywkowej kolejne punkty trafiły na konta faworytów... Na uwagę zasługuje pewna wygrana Metalbarku, który pokonał coraz mocniejszą personalnie Victorię.

Nowy projekt Otylii Jędrzejczak z premierą w Bydgoszczy [WIDEO]

kp | 24 lis 16:11 Zajęcia i wykłady pod okiem mentorek – Otylii Jędrzejczak, Magdaleny Fularczyk-Kozłowskiej, Danuty Dmowskiej-Andrzejuk i Agnieszki Wieszczek-Kordus – odbyły się w formie online, w ramach pierwszej odsłony projektu Fundacji Otylii Jędrzejczak „Śniadanie Mistrzyń – Sport jest Kobietą”. Wydarzenie zostało zorganizowane w Bydgoszczy.

Młodzi floreciści walczyli w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

ak | 22 lis 17:17 W sobotę (21 listopada) w hali sportowej SP 67 w Fordonie, odbył się Ogólnopolski turniej „Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców do lat 14”. Mistrzostwa na stałe wpisały się w kalendarz imprez sportowych Bydgoszczy i regionu.