Policja zapowiada wzmożone kontrole w długi sierpniowy weekend

Redaktor | 12 sie 10:07 – Przed nami długi weekend związany ze świętem Wniebowzięcia NMP. To czas zwiększonego natężenia ruchu pojazdów i pieszych, dlatego też kujawsko-pomorscy policjanci prowadzić będą działania, aby czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu drogowego – zapowiadają funkcjonariusze. Apelują także o dostosowanie prędkości do warunków na drodze i trzeźwość za...

Nowi policjanci złożyli ślubowanie

mk | 11 sie 18:58 21 nowych policjantów wstąpiło w szeregi kujawsko-pomorskiej policji. W czwartek (11 sierpnia) złożyli ślubowanie w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Samochód zjechał do wody w Brdyujściu

mk | 11 sie 11:49 W środę (10 sierpnia) wieczorem strażacy otrzymali zgłoszenie o aucie znajdującym się pod wodą na torze regatowym przy ul. Witebskiej w Bydgoszczy. Samochód wydobyto przy pomocy specjalistycznego wozu strażackiego. Nikt nie został poszkodowany.

Motocyklista pod wpływem narkotyków uciekał przed policją. Był poszukiwany [VIDEO]

Redaktor | 11 sie 09:20 Policjanci z toruńskiej „drogówki” po pościgu zatrzymali motocyklistę, który przekroczył dozwoloną prędkość i nie zatrzymał się do kontroli. Był poszukiwany i miał przy sobie zakazane środki. Dodatkowo kierował pod wpływem narkotyków i bez uprawnień, a podczas ucieczki popełnił szereg wykroczeń. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Policjanci uratowali kobietę z pożaru

Redaktor | 10 sie 14:54 Starszą kobietę, która leżała w płonącym rżysku i nie miała siły się wydostać, ocalili dwaj policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego. Wynieśli 93-latkę w bezpieczne miejsce, po czym zajęli się gaszeniem ognia.