Ponad 100 kilogramów narkotyków poszło z dymem [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redaktor | 23 lis 15:34 Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy spalili 105 kg różnych narkotyków. W piecu spłonęły: marihuana, amfetamina i inne psychotropy. Funkcjonariusze mogli je zniszczyć po prawomocnych wyrokach w sprawach dotyczących przestępstw narkotykowych.

Zaginął 50-letni bydgoszczanin [KOMUNIKAT]

kp | 23 lis 10:30 Policja prowadzi poszukiwania 50-letniego Grzegorza Budzińskiego. Mężczyzna w sobotę (14 listopada) wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy volkswagena

Redaktor | 23 lis 09:39 Ponad dwa promile alkoholu miał w organizmie kierowca volkswagena ujęty w Szubinie przez innego uczestnika ruchu i przekazany miejscowym policjantom. Dzięki bardzo rozsądnemu zachowaniu zgłaszającego być może nie doszło do tragedii.

Zaginął 16-latek z Kotomierza [KOMUNIKAT] [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 20 lis 14:34 Policjanci z Koronowa prowadzą poszukiwania 16-letniego mieszkańca Kotomierza (gmina Dobrcz), który wyszedł z miejsca zamieszkania, nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie jest znane miejsce jego przebywania. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia nastolatka.