Nietrzeźwi kierujący podczas „Trzeźwego poranka” na Błoniu

Redaktor | Dzisiaj 14:56 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz- Błonie skontrolowali 463 kierujących. Wszystko w ramach przeprowadzonych działań „Trzeźwy Poranek”. Trzech kierujących straciło prawo jazdy, gdyż byli nietrzeźwi. Nietrzeźwy był również bydgoszczanin, który kierował pojazdem pomimo braku uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. 

Bydgoska policja rozbiła grupę przestępczą. Wyłudzali miliony z „tarczy finansowej” do walki z COVID 19

Redaktor | Dzisiaj 11:33 Policjanci Wydziału dw. z Korupcją KWP w Bydgoszczy rozpracowali grupę przestępczą, która nielegalnie uzyskała milionowe wsparcie z tzw. Tarczy Finansowej, stworzonej na mocy ustawy o szczególnych rozwiązaniach w związku z pandemią COVID 19. Wspólne działania policji i CBA pozwoliły na zatrzymanie pięciu mieszkańców Warszawy i okolic. Prokurator z Prokuratury Regionalnej w...

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policjanci z Wyżyn proszą o pomoc [KOMUNIKAT]

Redaktor | 24 lis 14:58 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Pościg za pijanym złodziejem z zakazem kierowania zakończył się na żywopłocie

Redaktor | 17 lis 13:27 Od czasu przyjęcia zgłoszenia do chwili ujęcia sprawcy minęło zaledwie kilka minut. 35-letniego mężczyznę, który ukradł telefon kobiecie zatrzymali w pościgu policjanci z wydziału prewencji komendy w Świeciu. Odpowie on również za kierowanie pojazdem pomimo zakazu, mając do tego w organizmie blisko dwa promile alkoholu.

Oszustwa mieszkaniowe w Bydgoszczy. Wśród oskarżonych dwaj notariusze

Redaktor | 16 lis 11:04 31 października 2022 r. Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy skierowała do sądu akt oskarżenia w sprawie oszustw popełnianych na bydgoskim rynku nieruchomości. W stan oskarżenia postawionych zostało pięć osób tj.: bydgoski przedsiębiorca zajmujący się obrotem nieruchomościami, były przedsiębiorca działający w branży budowlanej, przedsiębiorca prowadzący gospodarstwo rybackie,...