Policyjny konwój gnał 70 kilometrów. Liczyły się sekundy!

Jarosław Aleksander | Wczoraj 14:23 Rodzice dziecka którego życiu zagrażało niebezpieczeństwo zwrócili się do policji o pomoc. Wspólnie z funkcjonariuszami pokonali drogę do szpitala błyskawicznie i bezpiecznie. 10-miesięczne dziecko zostało uratowane!

Tragedia w Szczutkowie. Znaleziono zwęglone zwłoki

kp | Wczoraj 12:02 We wtorek (22 września) po 4.00 nad ranem spaliła się drewniana altanka na terenie działki rekreacyjnej w Szczutkowie (gm. Choceń). W środku ujawniono zwęglone zwłoki starszego małżeństwa – 76-letniego mężczyzny i 78-letniej kobiety.

Kompletnie pijany ruszył „pożyczonym” autem

kp | 21 wrz 15:10 W piątek (18 września) aleksandrowscy policjanci zatrzymali 30-letniego kierowcę opla, który miał ponad 2,5 promila alkoholu we krwi. Poza tym mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, a samochód nie należał do niego.

Tragedia rodzinna. Pies zagryzł noworodka!

Jarosław Aleksander | 18 wrz 20:06 Dwutygodniowy chłopiec został dotkliwie pogryziony przez psa zamieszkującego w domu jego rodziców. Wszystko działo się w biały dzień gdy domownicy byli w domu!

Areszt i poważne zarzuty za uwiedzenie 14-latki

Redaktor | 18 wrz 12:02 W sprawie zaginięcia 14-latki o której rozpisywały się media doszło do aresztowania. 37-letniemu mężczyźnie postawiono poważne zarzuty. Według prokuratury działał w celu seksualnego wykorzystania dziewczynki.

Kierowca busa chciał uciec policji. Uderzył w radiowóz

kp | 17 wrz 12:47 W środę (16 września) kierowca busa poruszający się po Sędzinie popełnił kilka wykroczeń drogowych. Próbę zatrzymania mężczyzny podjęli policjanci z aleksandrowskiej „drogówki”. Kierowca nie reagował na ich sygnały, a w trakcie ucieczki uderzył w radiowóz.