Ciągnikiem jechał na obwodnicy. Pod prąd i po pijaku

kd | Wczoraj 12:43 I takie sytuacje się zdarzają. Przykładem tego może być wczorajsza jazda kierowcy ciągnika przez obwodnicę Inowrocławia. Przy pojeździe brakowało tablicy rejestracyjnej, a „ciągnikowy” był nietrzeźwy.

Policja szuka miłośnika zdrapek. Rozpoznajecie go?

kd | 21 wrz 16:17 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Bydgoscy policjanci kontrolują podróżujących komunikacją miejską

kd | 21 wrz 11:34 W ubiegłym tygodniu na przystankach oraz w autobusach i tramwajach można było spotkać policjantów, którzy sprawdzali czy pasażerowie komunikacji miejskiej i klienci sklepów wielkopowierzchniowych noszą maseczki ochronne. Funkcjonariusze przypominali, że noszenie maseczek w tych miejscach nadal jest obowiązkowe.

Bydgoscy policjanci poszukiwali zagubionych grzybiarzy. Jednocześnie apelują o rozwagę

kd | 21 wrz 08:47 Grzybobranie to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu i aktywny wypoczynek na łonie natury. Ostatnie dni pokazują, że nie wszyscy amatorzy grzybów znają jednak lasy, do których się udają. Często wybierają się tam w pojedynkę, przeceniając swój zmysł orientacji w terenie. Policjanci apelują o rozsądek, rozwagę i większą wyobraźnię.

Do każdego zaginionego służby angażują ogromne siły. Liczy się czas i precyzja działania

kd | 17 wrz 11:23 Bydgoscy policjanci prowadzili intensywne poszukiwania 15-latki, która wyszła z domu i do niego nie powróciła. W działania zaangażowani byli policjanci z Bydgoszczy, ale również z całego kraju. Informacja o poszukiwaniach trafiła także do służb granicznych i goprowców. Wszystko po to, aby jak najszybciej odnaleźć zaginioną nastolatkę. Ta została odnaleziona w schronisku w...