Tragiczny pożar w Strzelnie. Zginęła jedna osoba

mk | 22 sty 17:34 Jedna osoba zginęła w wyniku pożaru, do którego doszło w budynku wielorodzinnym przy placu Świętokrzyskim w Strzelnie (powiat mogileński). Na miejscu interweniowały cztery zastępy straży pożarnej i policja.

Potrącenie przez tramwaj przy ul. Nakielskiej

mk | 22 sty 14:08 Do zdarzenia z udziałem tramwaju doszło w sobotę (22 stycznia) ok. 12.30 na wysokości przystanku Nakielska/Nasypowa. Potrącony mężczyzna został przewieziony do szpitala na badania.

Uwaga na oszustów! Tym razem wyłudzają pieniądze, wykorzystując pandemię

ak | 22 sty 11:54 Oszuści kolejny raz próbują wyłudzać pieniądze, tym razem wykorzystują legendę „na koronawirusa”. Dzwonią głównie do starszych osób, podając się za członka rodziny, który zachorował na Covid i jest w bardzo złym stanie. Po chwili do rozmowy wkracza rzekomy lekarz, który „potwierdza” tę sytuację, wskazując na pilną potrzebę wdrożenia terapii ratującej życie.

Złodziej drzwi samochodowych zatrzymany. Recydywista okradł sąsiada

ak | 22 sty 10:15 37-letni mężczyzna - złodziej recydywista, na terenie gminy Gniewkowo kradł drzwi samochodowe różnych marek. Sprawca pod osłoną nocy wyniósł mienie o łącznej wartości 2 tys. zł. Mężczyzna został zatrzymany i na podstawie zgromadzonych dowodów odpowie w warunkach recydywy.

Bydgoscy strażnicy w akcji: Udzielili pierwszej pomocy

ak | 21 sty 10:49 Jak ważne są umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przekonali się w czwartek funkcjonariusze Straży Miejskiej. Pomogli leżącemu na chodniku przy ul. Sułkowskiego w Bydgoszczy nieprzytomnemu mężczyźnie.

Bezmyślny kierowca surowo ukarany. Wiózł dwoje małych dzieci

ak | 21 sty 09:19 Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 29-letni kierowca audi a6, który w Obórkach wyprzedzał ciąg pojazdów na przejściu dla pieszych. Mężczyzna jechał z dwójką małych dzieci. Za brawurową jazdę został ukarany mandatem w wysokości 2300 złotych i 16 punktami karnymi.

Wynajął samochód, potem okradł sklep w innym mieście

ak | 20 sty 19:50 Dużo trudu zadał sobie pomysłowy mieszkaniec regionu. Wynajętym vw na opolskich numerach przyjechał z Włocławka, by okraść sklep w Kruszwicy. Mimo upływu czasu przestępstwo nie przedawniło się. Grozi mu pięć lat pozbawienia wolności.

Znalazł 50 zł, ale ich nie oddał! Czekały go zaskakujące konsekwencje

ak | 20 sty 16:20 54-latek na własnej skórze przekonał się, że powiedzenie „znalezione, nie kradzione” nie jest do końca zgodne z prawdą. W jednym z mogileńskich marketów przywłaszczył 50 złotych, do których znalezienia nie przyznał się. Za popełnione wykroczenie został ukarany wysokim mandatem.

Realizując nakaz doprowadzenia, znaleźli... narkotyki

ak | 20 sty 09:46 Blisko 370 gramów narkotyków zabezpieczyli mundurowi w jednym z mieszkań na terenie Świecia. 24-letni właściciel zabronionych środków wpadł, kiedy mundurowi przyjechali z nakazem doprowadzenia do zakładu karnego.

Zaginęła 64-latka z Bydgoszczy [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 19 sty 16:46 Policjanci z Fordonu prowadzą poszukiwania 64-latki, która 22 grudnia 2021 roku wyszła z miejsca zamieszkania, nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia kobiety.

Śmiertelne potrącenie rowerzystki w Sinarzewie

Redaktor | 19 sty 13:53 Policjanci z Aleksandrowa wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło we wtorek (18 stycznia) w Siniarzewie. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 70-letnia rowerzystka.