Pijana skoczyła do rzeki. Uratowali ją policjanci i strażacy

kd | Dzisiaj 11:29 Policjanci Ogniwa Prewencji na Wodach włocławskiej komendy i strażacy z Ratownictwa Wodnego PSP we Włocławku wczoraj (17.05.2021) przetransportowali bezpiecznie na brzeg kobietę, która chwilę wcześniej skoczyła z mostu do Wisły. Na szczęście nie odniosła ona poważnych obrażeń i akcja służb zakończyła się szczęśliwie.

Maseczka w niektórych miejscach nadal obowiązkowa

ak | 15 maj 11:17 Od 15 maja poluzowano niektóre obostrzenia np. zniesiony został obowiązek noszenia maseczek na świeżym powietrzu. Nie oznacza to jednak, że możemy o maseczkach zapomnieć. Nadal musimy cały czas pilnować się i nosić je w przestrzeniach wewnętrznych. Miejsca, gdzie obowiązywać będzie nakaz zakrywania nosa i ust będą kontrolować policjanci. Osoba niestosująca się do nakazu,...

Bydgoszczanin ukradł pistolet ze strzelnicy. Wpadł po kilku godzinach

kd | 14 maj 09:55 Do 8 lat pozbawienia wolności grozi bydgoszczaninowi, który jest podejrzany o kradzież broni palnej i jej nielegalne posiadanie. Mężczyzna ukradł pistolet wraz z pustym magazynkiem z jednej z bydgoskich strzelnic. Kilka godzin później wpadł w ręce kryminalnych z bydgoskiego Śródmieścia. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.