Wiózł dwa worki z marihuaną. Więcej narkotyków miał w domu

Redaktor | Dzisiaj 11:59 Sześć kilogramów marihuany i ponad 100 gramów innych środków odurzających przejęli kryminalni z KWP w Bydgoszczy. Do sprawy zatrzymali 23-latka, który już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Na wózku inwalidzkim jechała na expresowej S-5 [VIDEO]

kd | Wczoraj 15:22 Do niecodziennej i niebezpiecznej sytuacji doszło na drodze ekspresowej S-5. Policjanci ogniwa ruchu drogowego interweniowali wobec kobiety, która poruszała się drogą szybkiego ruchu elektrycznym wózkiem inwalidzkim.

Tragiczny wypadek w Rojewicach. Jedna osoba nie żyje

ak | 28 lut 13:42 W sobotę (27 lutego) w Rojewicach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Mimo podjętej resuscytacji , kierowcy nie udało się uratować. Kierowca samochodu osobowego zginął w wyniku uderzenia w drzewo.

Świadek ujął pijanego kierowcę

ak | 28 lut 11:28 Nie jest nam obojętne, czy nietrzeźwy wsiądzie do auta i wyjedzie na szosę. To potwierdza zachowanie świadka, który zareagował i ujął, po czym przekazał policjantom pijanego kierowcę, po tym jak "wylądował" samochodem w rowie. Zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości nie był jedynym, który usłyszał zatrzymany mężczyzna.