Syn zabił matkę? Brutalne zabójstwo na ogródkach działkowych w Bydgoszczy

Redaktor | 28 wrz 11:21 Kryminalni Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, pod nadzorem prokuratora, prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa, do którego doszło w minioną sobotę (23 września) na terenie ogródków działkowych na bydgoskim Błoniu. Policjanci ujawnili tam zwłoki 68-letniej kobiety. W sprawie zatrzymano 45-letniego syna ofiary. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Kolizja osobówki z łosiem

Redaktor | 27 wrz 15:45 Policjanci „drogówki” pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem zwierzyny leśnej. Kierujący pojazdem osobowym zderzył się z łosiem, który wbiegł wprost przed jadący pojazd. Pamiętajmy, że zderzenie z dzikim zwierzęciem może okazać się bardzo groźne, dlatego poruszając się drogą biegnącą przez tereny leśne należy zachować wzmożoną czujność.

Chciała odegrać się na byłym, usłyszała zarzut

Redaktor | 25 wrz 12:55 Policjanci podczas nocnego przejazdu przez gminę Lubicz zatrzymali 31-latkę, która uderzała kamieniem w zaparkowany samochód. Wzburzona kobieta miała zamiar uszkodzić auto byłego partnera, by zrobić mu na złość. Już usłyszała zarzut zniszczenia mienia, jak się okazało zupełnie obcego mężczyzny. Teraz grozi jej nawet pięć lat pozbawienia wolności.

Poszukiwacze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odnotowali kolejne sukcesy

Redaktor | 23 wrz 19:59 Policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odnotowali na swoim koncie kolejne sukcesy. Tym samym zakończyli dwie sprawy: poszukiwanego listem gończym 21-latka, który unikał kary 3 lat i 6 miesięcy więzienia za rozbój z niebezpiecznym narzędziem, a także inne przestępstwa. Drugi zatrzymany miał znacznie mniejszy wyrok, ale też...

Domowa plantacja konopi zlikwidowana

Redaktor | 22 wrz 17:35 Policjanci z Wydziału Kryminalnego komisariatu na toruńskim Śródmieściu zlikwidowali domową plantację konopi indyjskich. W ręce kryminalnych wpadł 38-latek, który trudnił się nielegalnym procederem. W trakcie przeszukania jego lokalu funkcjonariusze zabezpieczyli 19 krzewów. Podejrzanemu grozi do 3 lat więzienia.

Słono zapłacą za złamanie przepisów

Redaktor | 20 wrz 14:51 4000 złotych mandatu dostał w niedzielę mieszkaniec gminy Szczutowo za spowodowaną wcześniej kolizję, bo przez swój brak ostrożności mógł doprowadzić do tragedii. „Słono” zapłaci także mieszkanka Tłuchowa, która spowodowała kolizję, ale to dopiero początek kłopotów, jakie na siebie ściągnęła. Przed sądem odpowie za to, że mając ponad 4 promile alkoholu w...

Brutalne pobicie na Fordońskiej w Bydgoszczy. Napastnik skatował 74-letniego mężczyznę

Redaktor | 19 wrz 13:41 Zdecydowana postawa i natychmiastowa reakcja świadka zdarzenia oraz policjanta Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, jadącego do służby, prawdopodobnie uratowały życie 74-latkowi zaatakowanemu przez przypadkowego mężczyznę na kładce na ulicy Fordońskiej w Bydgoszczy. Napastnik dotkliwie pobił i skopał poszkodowanego. Teraz czekają go konsekwencje prawne.

Nie żyje 77-letni rowerzysta potrącony na al. Armii Krajowej w Bydgoszczy

Redaktor | 19 wrz 11:00 Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 77-letni rowerzysta, podczas włączania się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi osobowemu. Wskutek zderzenia się z pojazdem rowerzysta został przetransportowany do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł.