Włamywał się do paczkomatów. Bydgoszczanin wpadł na „gorącym uczynku”

Redaktor | 20 paź 15:22 Grudziądzcy policjanci zatrzymali na „gorącym uczynku” 32-letniego mieszkańca Bydgoszczy, który usiłował włamać się do paczkomatu. Z ustaleń policjantów wynikało, że jest on sprawcą podobnego przestępstwa sprzed dwóch dni. Wtedy zaginęła paczka z elektroniką wartą kilka tysięcy złotych. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Działania „Blokers” na bydgoskim Błoniu. Posypały się mandaty karne

Redaktor | 18 paź 16:01 Policjanci z bydgoskiego Błonia przeprowadzili wzmożone działania pod nazwą „Blokers”. Głównym celem działań było ujawnianie osób spożywających alkohol w miejscach niedozwolonych oraz osób sprzedających alkohol nieletnim. Były one prowadzone w oparciu o zgłoszenia dokonane przez mieszkańców za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Tragiczny finał poszukiwań 81-latka z Chełmna

Redaktor | 17 paź 14:22 Zakończyły się poszukiwania mieszkańca Chełmna, który 2 października wyszedł z mieszkania nie nawiązując kontaktu z najbliższymi. Niestety finał okazał się tragiczny.

Tymczasowy areszt dla 24-latka za kradzież rozbójniczą

ak | 17 paź 11:08 Policja zatrzymała 24-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Jak podają funkcjonariusze, mężczyzna okradł 87–letnią mieszkankę Mogilna, odepchnął ją i uciekł. Usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu.

Nielegalne papierosy na targowisku w Bydgoszczy [VIDEO]

Redaktor | 16 paź 11:01 Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) podczas kontroli na bydgoskim targowisku zatrzymali ponad 2,3 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Przechwycenie nielegalnego towaru zapobiegło stratom Skarbu Państwa w wysokości 56 tys. zł.

Groźny wypadek na DK10 w Przyłubiu. Trzy osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

ak | 15 paź 10:49 W piątek (14 października) na drodze krajowej nr 10 doszło do poważnego w skutkach wypadku. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów, trzy osoby zostały ranne. U jednego z kierowców doszło do zatrzymania akcji serca. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitala trafiły trzy osoby.

Ratowali spadającego z balkonu 20-latka

Redaktor | 14 paź 12:49 Janikowscy policjanci wraz z ratownikiem medycznym złapali spadającego z balkonu 20-latka, który chciał popełnić samobójstwo. Dzięki ich szybkiej reakcji mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Tragedia na krajowej „dziesiątce”. Nie żyją dwie osoby

Redaktor | 14 paź 11:13 Dwie osoby zginęły, a dwie z poważnymi obrażeniami ciała trafiły do szpitala po wypadku do jakiego doszło dziś w nocy na drodze krajowej nr 10 w powiecie nakielskimi. Okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśniają policjanci nadzorowani przez prokuraturę.