Okradali nagrobki, by sprzedać ich elementy na złom

Redaktor | 13 paź 14:22 Krzyże, litery nagrobne, a także kwiaty kradło dwoje sprawców na bydgoskich cmentarzach przy ul. Zaświat, Artyleryjskiej, Wyszyńskiego i Ludwikowo. Oboje usłyszeli już zarzuty. Grozi im do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Pijany kierowca zatrzymany. Stracił prawo jazdy

Redaktor | 13 paź 11:01 Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 35-letniemu kierowcy audi, którego zatrzymali brodniccy dzielnicowi w miejscowości Osiek. Mężczyzna miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.

KAS zatrzymała podróbki. Przesyłkę namierzono w Bydgoszczy

Redaktor | 12 paź 09:37 Kujawsko-pomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) przejęła 300 szt. odzieży i obuwia, z zastrzeżonymi znakami towarowymi znanych marek. Funkcjonariusze wpadli na trop handlarzy podróbkami po kontroli przesyłek w jednej z firm kurierskich w Bydgoszczy. Wartość zatrzymanego towaru przekracza 850 tys. zł.

Brawurowa jazda pod prąd na S5. 36-letni kierowca stracił już prawo jazdy

Redaktor | 11 paź 19:25 Do niebezpiecznej sytuacji doszło w poniedziałek (10 października), na drodze ekspresowej S5, gdzie kierujący mercedesem wjechał „pod prąd”. Szybka i zdecydowana reakcja policjantów zapobiegła tragedii. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, o jego dalszym losie zadecyduje sąd. 

Po pijanemu uderzył w samochód, którym kierował policjant

Redaktor | 10 paź 13:53 Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 39-letniemu mieszkańcowi powiatu brodnickiego, który na parkingu uderzył w inny pojazd. Jak się okazało, pokrzywdzonym został policjant. Kierowca miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Pożar kamienicy przy ul. Zduny w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 9 paź 14:52 W niedzielę (9 października) około godz. 12:40, straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze kamienicy przy ul. Zduny w Bydgoszczy. Do akcji natychmiast zadysponowano zastępy z trzech bydgoskich Jednostek Ratowniczo - Gaśniczych.