Rozpoznajesz te osoby? [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 20 kwi 14:19 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy je rozpoznają, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Uwaga na niewybuchy. Szczególnie podczas prac polowych

ak | 20 kwi 07:57 Niewybuch z czasów II wojny światowej znalazł mężczyzna podczas prac polowych. To już czwarty przypadek w krótkim czasie, gdzie podczas prac rolnych na terenie powiatu inowrocławskiego wydobywane są niewybuchy.

Wpadł z narkotykami, bo nie miał założonej maseczki

ak | 19 kwi 18:07 Za posiadanie znacznej ilości narkotyków policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali 31-letniego mieszkańca Koronowa. Mężczyzna miał przy sobie ponad 100 g marihuany. Wpadł, bo nie przestrzegał obostrzeń. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Śmiertelne potrącenie kobiety. Dwoje dzieci trafiło do szpitala

ak | 19 kwi 11:51 Brodniccy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiejszego ranka w Brodnicy przy ul. Sikorskiego. Śmierć na miejscu poniosła 34-letnia piesza, jej dwoje małych dzieci trafiło do szpitala.

Kolekcjoner płyt zatrzymany

ak | 19 kwi 08:31 Pięć lat pozbawienia wolności grozi 40-letniemu mężczyźnie, którego namierzyli i zatrzymali inowrocławscy kryminalni. Mimo zamaskowania został zdemaskowany i odpowie za kradzież.

Spłonęło mieszkanie w wieżowcu na Biziela

kd | 19 kwi 06:39 Wczoraj (18 kwietnia) kilkanaście minut przed godziną 20:00 doszło do wybuchu pożaru w mieszkaniu znajdującym się na 6 piętrze wieżowca przy ul. Biziela. W pożarze ucierpiały dwie osoby.

Policjanci odzyskali części od BMW kradzione w Polsce i za granicą

ak | 18 kwi 09:09 Policjanci z Bydgoszczy i Włocławka odzyskali części od aut kradzionych w Polsce i za granicą. Współpraca ze Strażą Graniczną w Dorohusku skutkowała postawieniem zarzutów paserstwa 38-letniemu właściciel firmy oferującej ich sprzedaż. Trafił on na 2 miesiące do aresztu.

Trwa Narodowy spis powszechny. Uważaj na oszustów! Bądź czujny

ak | 17 kwi 10:21 Od 1 kwietnia trwa w całym kraju Narodowy Spis Powszechny. Jego obowiązkową formą jest samospis internetowy, a uzupełniającą spis przez telefon. Policjanci ostrzegają jednak, że sprytni oszuści wykorzystają każdą okazję, by zdobyć nasze dane. Zanim zaczniemy udzielać o sobie informacji, zapoznajmy się z zasadami spisu i zachowajmy czujność.

Uwaga na sms-y z informacją o zatrzymaniu paczki

ak | 17 kwi 09:24 Oszuści wymyślają coraz to nowe metody, by pozyskać gotówkę i dostęp do danych wrażliwych. Jedną z metod są smsy przesyłane do przypadkowych osób, z treści których wynika, że paczka została zatrzymana przez służby celne. Policja przestrzega, aby pod żadnym pozorem nie wchodzić w linki otrzymane z tego typu wiadomością.