Awaria na środku Gopła. Pomogli mundurowi

mk | 4 cze 15:29 - Już pierwsze służby radziejowskiej grupy wodnej pokazały, że jest potrzebna – podkreśla asp. szt. Marcin Krasucki z KPP Radziejów. Policjanci pomogli załodze, którą awaria spotkała na środku jeziora.

Ojciec wpadł z marihuaną, którą przywiózł syn

ak | 4 cze 10:32 Kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn powiązanych z rodzinnym narkobiznesem. Materiał dowodowy zgromadzony przez funkcjonariuszy pozwolił na postawienie zarzutu posiadania narkotyków. Jeden z mężczyzn odpowie też za przewóz nielegalnej substancji z Holandii.

Zaprosił znajomych na mecz. Ukradli mu 17 tysięcy złotych

kd | 2 cze 11:05 Zaalarmowani przez pokrzywdzonego policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży i odzyskali skradzione pieniądze. 36 i 58–letni mieszkańcy Golubia-Dobrzynia, którzy zaproszeni przez znajomego do mieszkania, okradli go, teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Policyjni „wodniacy” na patrolach w lasach i nad akwenami

kd | 1 cze 17:00 W niedzielę (30 maja) funkcjonariusze z Ogniwa Prewencji na Wodach i Terenach Przywodnych pełnili służbę z wykorzystaniem policyjnych quadów w bydgoskim Fordonie. Patrolowali obszar fordońskiej Doliny Śmierci, Brdyujścia, Leśnictwa Jastrzębie oraz osiedli w Fordonie.

Miał 3 promile i brak prawa jazdy. Skończył na drzewie

kd | 31 maj 15:52 W minioną sobotę (29.05.) w Ciechocinku doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia ustalili, że kierujący citroenem 43-latek, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Ukradła dziecku telefon. Namierzył ją dzielnicowy

ak | 29 maj 09:44 Pięć lat pozbawienia wolności grozi 46-letniej mieszkance Kruszwicy, która z placu zabaw zabrała dziecku telefon. Zatrzymał ją wracający ze służby dzielnicowy, który rozpoznał złodziejkę po wcześniej otrzymanym rysopisie.

Podpalił drzwi, bo nie był zadowolony z decyzji urzędników

ak | 29 maj 07:13 Mundurowi zatrzymali 48-letniego mieszkańca Ciechocinka, podejrzanego o podpalenie drzwi wejściowych do Urzędu Miejskiego. Przyznał się też do wcześniejszego podpalenia butelki z łatwopalną substancją. Mężczyzna usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia.

„Lewe” papierosy w rękach lipnowskiej policji

mk | 28 maj 14:52 Ponad 24 tysiące sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli kryminalni z komendy w Lipnie. „Lewe” wyroby znaleziono u trojga mieszkańców gminy Dobrzyń nad Wisłą. Jedna z nich posiadała także narkotyki.

Zaginął 33-latek z bydgoskich Wyżyn [KOMUNIKAT]

Redaktor | 28 maj 13:52 Komisariat Policji Bydgoszcz-Wyżyny poszukuje Pawła K. lat 33, który 27 maja 2021 r. wyszedł z domu przy ul. Ogrody  w Bydgoszczy w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.