Ukradła dziecku telefon. Namierzył ją dzielnicowy

ak | 29 maj 09:44 Pięć lat pozbawienia wolności grozi 46-letniej mieszkance Kruszwicy, która z placu zabaw zabrała dziecku telefon. Zatrzymał ją wracający ze służby dzielnicowy, który rozpoznał złodziejkę po wcześniej otrzymanym rysopisie.

Podpalił drzwi, bo nie był zadowolony z decyzji urzędników

ak | 29 maj 07:13 Mundurowi zatrzymali 48-letniego mieszkańca Ciechocinka, podejrzanego o podpalenie drzwi wejściowych do Urzędu Miejskiego. Przyznał się też do wcześniejszego podpalenia butelki z łatwopalną substancją. Mężczyzna usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia.

„Lewe” papierosy w rękach lipnowskiej policji

mk | 28 maj 14:52 Ponad 24 tysiące sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli kryminalni z komendy w Lipnie. „Lewe” wyroby znaleziono u trojga mieszkańców gminy Dobrzyń nad Wisłą. Jedna z nich posiadała także narkotyki.

Zaginął 33-latek z bydgoskich Wyżyn [KOMUNIKAT]

Redaktor | 28 maj 13:52 Komisariat Policji Bydgoszcz-Wyżyny poszukuje Pawła K. lat 33, który 27 maja 2021 r. wyszedł z domu przy ul. Ogrody  w Bydgoszczy w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? [KOMUNIKAT, WIDEO]

Redaktor | 27 maj 15:38 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo prowadzą postępowanie w sprawie oszustw, do których doszło w Zielonych Arkadach. Proszą oo pomoc w identyfikacji osoby uchwyconej przez monitoring.

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

kd | 27 maj 10:13 Policjanci zatrzymali 54-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania i unikał przeprowadzenia z nim czynności procesowych. Policjanci znaleźli go na terenie Płocka.

Policja prosi o przekazanie nagrań z wideorejestratorów! Sprawa dotyczy napadu!

kd | 27 maj 08:54 Wydział Kryminalny Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Toruniu prowadzi postępowanie w sprawie napadu, dokonanego w nocy z 12 na 13 kwietnia 2021 roku, w Golubiu-Dobrzyniu w domu jednorodzinnym. Prosimy o nagrania z wideorejestratorów, co może ułatwić ustalenie sprawców!

Włamał się do piwnicy i ukradł elektronarzędzia

kd | 26 maj 13:11 Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 35-latka, który włamał się do piwnicy bloku mieszkalnego na jednym z mogileńskich osiedli. Sprawca z pomieszczenia ukradł elektronarzędzia o wartości 1270 złotych. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Szedł chwiejnym krokiem, potem zaatakował Policjanta

kd | 26 maj 11:29 Policjanci z Brześcia Kujawskiego interweniowali wobec mężczyzny, który idąc chwiejnym krokiem zataczał się w kierunku jezdni, stwarzając zagrożenie dla siebie i innych użytkowników dróg. Niestety na zwróconą uwagę 33-latek zareagował wyjątkową agresją. Teraz będzie musiał tłumaczyć się za naruszenie nietykalności cielesnej i znieważenie funkcjonariuszy oraz zniszczenie...

Pędzą ponad 100 w terenie zabudowanym. Policjanci z grupy speed

kd | 25 maj 16:24 Nie ma tłumaczenia za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, kiedy to kierowca jedzie ponad „setką”. Policyjna grupa SPEED działa intensywnie na terenie powiatu inowrocławskiego. Kierowcy, weźcie sobie do głowy to, że prędkość zabija!