Wyniósł mężczyznę z płonącego mieszkania

ak | 7 maj 10:52 Wracający po służbie do domu policjant zauważył w jednym z mieszkań przy ul. Na Skarpie w Toruniu, wydobywający się dym. Wspólnie z innym lokatorem wyniósł mężczyznę z płonącego mieszkania, ratując mu życie.

51 razy posłużył się cudzą kartą płatniczą. Grozi mu 10 lat

ak | 6 maj 14:03 Policjanci zatrzymali mężczyznę, który aż 51 razy zapłacił lub usiłował zapłacić znalezioną kartą płatniczą. Właściciel karty oszacował straty na blisko 700 zł. 21-latkowi za przywłaszczenie karty oraz za kradzieże z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wpadł z narkotykami, bo był zbyt nerwowy

ak | 5 maj 12:51 Policyjni wywiadowcy namierzyli i zatrzymali 36-latka, przy którym znaleźli 25 gramów amfetaminy. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyku, za który grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Nowy pomysł na wyłudzenia. Tym razem przez OLX i WhatApp

kd | 30 kwi 12:47 Oszuści działający w Internecie wymyślają nowe metody wyłudzenia pieniędzy. Przełamują zabezpieczenia kont na portalach społecznościowych i podszywają się pod ich właścicieli. Niedawno pojawiło się nowe oszustwo związane z platformą OLX i komunikatorem WhatsApp. Przez naszą nieuwagę oraz chęć szybkiej sprzedaży swoich rzeczy, możemy stracić pieniądze!

Pobicie na Mostowej. Policja szuka sprawcy [AKTUALIZACJA]

kd | 30 kwi 10:18 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Policjanci ze Szwederowa szukają kobiety. Rozpoznajesz ją?

kd | 28 kwi 13:07 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.