Description of Image

Czyj to rower? Funkcjonariusze poszukują właściciela

Redaktor | 15 lip 19:32 Policjanci z białobłockiego komisariatu poszukują właściciela roweru koloru czarnego, z czerwonymi elementami i napisem „TeamRaider”. Jednoślad został zabezpieczony przez funkcjonariuszy w miejscowości Kruszyn Krajeński.

Szukali „alimenciarza” do odsiadki, a trafili na narkotyki

Redaktor | 13 lip 12:27 Poszukiwacze z toruńskiej komendy zatrzymali 41-latka, za którym wydano list gończy. Mężczyzna miał przy sobie porcję narkotyku. Jakby tego było mało, w ręce funkcjonariuszy wpadła jeszcze jego 21-letnia partnerka, poszukiwana przez prokuraturę i 38-letni kolega, który ukrywał w sejfie amfetaminę i marihuanę.

Okiem policyjnego drona lepiej widać wykroczenia [WIDEO]

Redaktor | 13 lip 08:04 Bydgoscy policjanci kolejny raz prowadzili działania pod kątem bezpieczeństwo pieszych. Mundurowi zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego. Do akcji wykorzystali policyjnego drona.

Tragedia na jeziorze. Wydobyli zwłoki mężczyzny

Redaktor | 12 lip 07:43 Kilkadziesiąt godzin trwała akcja poszukiwawcza 34-letniego mieszkańca powiatu toruńskiego, który w środę (10 lipca) spadł z deski SUP i zniknął pod powierzchnią wody Jeziora Chełmżyńskiego. Funkcjonariusze szukali zaginionego na nabrzeżu, z łodzi oraz przy pomocy drona. Towarzyszyły im inne służby.

Mieszkaniec bydgoskich Kapuścisk aresztowany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Redaktor | 11 lip 11:47 Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście po raz kolejny zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. Tym razem przyjrzeli się jednemu z mieszkańców bydgoskich Kapuścisk. Kryminalni ustalili, że mężczyzna związany jest ze środowiskiem narkotykowym i może posiadać przy sobie znaczną ilość zabronionych substancji.  

Policja poszukuje sprawcy. Są zdjęcia z monitoringu

Redaktor | 10 lip 08:40 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Popił, pojechał, skasował auto. Teraz za to zapłaci

Redaktor | 9 lip 13:51 Za spowodowanie wypadku drogowego pod wpływem alkoholu odpowie 38-letni mieszkaniec naszego powiatu. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i „wypadł” z drogi. Obrażeń ciała doznał kierowca i jego 27-letni pasażer.

Trwają poszukiwania 84-letniej Gabrieli [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 9 lip 11:05 Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje 84-letniej Gabrieli J., zamieszkałej przy ul. Gajowej w Bydgoszczy. Ostatni raz widziana była w dniu 5 lipca 2024 r. około godziny 19:00 przy ul. Głowackiego 55.

12 zabitych i 45 rannych – porażające dane z policji

Redaktor | 8 lip 15:10 Mamy początek wakacji, a na drogach województwa kujawsko-pomorskiego doszło już do 41 wypadków drogowych, w których zginęło 12 osób i 45 zostało rannych (stan na 5 lipca). Policjanci apelują o bezpieczną jazdą - „Noga z gazu" i ograniczone zaufanie do innych uczestników ruchu.