Pożar w fabryce styropianu w Świeciu

mk | 10 cze 18:46 Do pożaru doszło w hali magazynowej fabryki styropianu przy ul. Chmielniki w Świeciu. W interwencji brało udział 15 zastępów straży pożarnej.

Pijany za kierownicą ciężarówki zatrzymany dzięki anonimowemu zgłoszeniu

Redaktor | 10 cze 12:57 Dzięki anonimowemu zgłoszeniu i szybkiej reakcji policjantów doszło do zatrzymania kierowcy ciężarowego MAN-a, który wsiadł za kierownicę, będąc pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał 1,9 promila alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

21-latek zostawił list pożegnalny – na szczęście w porę odnaleźli go policjanci

ak | 10 cze 12:18 Zrozpaczona matka zadzwoniła na numer alarmowy prosząc o pomoc w odnalezieniu syna, który wyszedł z domu chcąc prawdopodobnie targnąć się na swoje życie. Zaalarmowani policjanci natychmiast ruszyli na poszukiwania 21-latka. Na szczęście dobrze znający swój teren mundurowi z Brześcia Kujawskiego, szybko odnaleźli mężczyznę i w porę udzielili mu pomocy.

Rozpoznajesz te osoby? [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO]

Redaktor | 9 cze 19:16 Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do pojazdu marki Fiat Doblo. Zdarzenie miało miejsce 15 maja 2021 roku przy ulicy Kossaka w Bydgoszczy. Tam jeden ze sprawców, po wybiciu szyby w aucie, ukradł z niego rzeczy oraz walizkę z narzędziami.

Tytoń i papierosy bez akcyzy sprzedawał spod lady

kd | 9 cze 14:29 Tytoń i papierosy. Taki asortyment bez polskich znaków akcyzy ujawnili inowrocławscy kryminalni. Mężczyzna handlujący tym towarem może spodziewać się grzywny, a nawet kary pozbawienia wolności do lat 2.

Policjanci i KAS zlikwidowali nielegalny salon gier

kd | 9 cze 10:47 Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu wraz z funkcjonariuszami Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Toruniu kolejny raz przeprowadzili wspólne działania, których celem było zwalczanie przestępczości związanej z urządzaniem nielegalnych gier na automatach. Tym razem wycofano 3 maszyny, na których prowadzony był nielegalny hazard.

Jest poszukiwany w związku z kradzieżą. Rozpoznajesz go? 

Redaktor | 8 cze 16:24 Kryminalni z Fordonu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło 2 czerwca 2021 roku o godz. 21.15 przy ulicy Bydgoskiej. Proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach. 

Jechał po Bydgoszczy jak po torze wyścigowym. Policja ruszyła w pogoń

kd | 7 cze 17:08 Nie zatrzymał się do kontroli drogowej i ucieka,ł stwarzając zagrożenie dla innych użytkowników dróg, m. in. nie ustąpił pierwszeństwa pieszym znajdującym się na przejściu dla pieszych. Mowa o 43-letnim kierowcy skody, który w miniony piątek zrobił sobie niebezpieczny rajd po Bydgoszczy, uciekając przed policyjnym patrolem.

Chciał dać stówę i jechać dalej. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności

kd | 7 cze 11:02 W ręce aleksandrowskich policjantów wpadł 55-latek, który na drodze krajowej nr 91 przekroczył prędkość. Mężczyzna wręczył stróżom prawa 100 złotych łapówki w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Za próbę skorumpowania funkcjonariuszy grozi mu teraz nawet 10 lat pozbawienia wolności.