Zaginęła 14-latka z Bydgoszczy [KOMUNIKAT]

Redaktor | 11 maj 13:48 Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje 14-letniej Nicole Baryły, która we wtorek (10 maja 2022 r.) o godzinie 8.00 oddaliła się z miejsca zamieszkania przy ul. Słowiańskiej w Bydgoszczy i do chwili obecnej do niego nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Nocny „spacer” po balustradzie mostu Staromiejskiego

ak | 11 maj 09:01 W poniedziałek (9 maja) w nocy, czujne oko strażnika miejskiego obsługującego monitoring, natychmiast wychwyciło młodego mężczyznę, który stał na balustradzie mostu Sulimy – Kamińskiego. Zdarzenie zostało niezwłocznie przekazane do dyżurnego Komisariatu Policji Bydgoszcz – Szwederowo.

Samochód zjechał z nasypu do Kanału Bydgoskiego

mk | 7 maj 16:26 W sobotę (7 maja) przed godziną 14.00 auto osobowe zjechało z nasypu i wpadło do Kanału Bydgoskiego. Na szczęście w pojeździe nikogo nie było. – Właściciel zdążył wysiąść – informuje nas oficer dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy.

Które szyby samochodowe mogą być przyciemniane i w ilu procentach? Policja informuje

Redaktor | 7 maj 13:54 W Polsce nie brakuje kierowców, którzy decydują się na przyciemnienie szyb w swoich autach. Należy jednak pamiętać, że bez względu na to, czy przyciemniane ma ograniczyć ilość promieni słonecznych wpadających do auta, czy poprawić wygląd samochodu, powinno zostać wykonane w taki sposób, by nie kolidowało z obowiązującymi przepisami.

Potrącenie dwóch osób na ul. Kamiennej

mk | 7 maj 10:11 Do poważnego wypadku doszło w piątek (6 maja) wieczorem na ul. Kamiennej. Na przejściu dla pieszych zostały potrącone dwie osoby. Z obrażeniami trafiły do szpitala.