Description of Image

Kończą się prace przy elewacji basenu na Miedzyniu

mk | 11 maj 2022 Na elewacji basenu powstającego przy Zespole Szkół nr 8 (ul. Pijarów) zamontowano już większość okładzin; kończy się też betonowanie niecki pływalni. Wykonawca, firma Alstal, zakłada, że prace zakończą się wczesną jesienią. 

Budowa basenu na Miedzyniu. Trwają prace przy elewacji

Redaktor | 25 mar 2022 Różnymi kolorami będzie mienić się elewacja pływalni przy ul. Pijarów – trwa m.in. montaż okładzin. Wewnątrz prowadzone są prace przy instalacjach. Wykonawca zakłada, że obiekt będzie gotowy wczesną jesienią.

Sześć ton śmieci zebrali na Miedzyniu

Redaktor | 30 wrz 2019 Po raz drugi w tym roku odbyła się akcja „Śmieci do wora, na Miedzyń pora!”. Społecznicy w sobotę (28 września) sprzątali osiedla Miedzyń i Prądy.

Jubileuszowe bieganie na Miedzyniu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 18 maj 2019 Kilkuset biegaczy zgromadził na starcie V Bieg na Miedzyniu. W sobotę (18 maja) zmagali się z dystansem pięciu kilometrów, a w niedzielę pierwsza Miedzyńska Dziesiątka. Imprezie towarzyszyły m.in. pokazy strongmanów.

Na Miedzyniu handlowano garażowo [FOTORELACJA]

Redaktor | 11 maj 2019 Znakomita frekwencja i atmosfera panowały na III Wyprzedaży Garażowej na Miedzyniu. W sobotę (11 maja) można było tam kupić płyty winylowe, sprzęt agd i rtv, odzież, obuwie, bibeloty, rowery, a nawet skuter. Więcej szczegółów na zdjęciach. A już w czerwcu podobna impreza zapowiada się na Wilczaku.