Sześć ton śmieci zebrali na Miedzyniu

Redaktor | 30 wrz 2019 Po raz drugi w tym roku odbyła się akcja „Śmieci do wora, na Miedzyń pora!”. Społecznicy w sobotę (28 września) sprzątali osiedla Miedzyń i Prądy.

Jubileuszowe bieganie na Miedzyniu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 18 maj 2019 Kilkuset biegaczy zgromadził na starcie V Bieg na Miedzyniu. W sobotę (18 maja) zmagali się z dystansem pięciu kilometrów, a w niedzielę pierwsza Miedzyńska Dziesiątka. Imprezie towarzyszyły m.in. pokazy strongmanów.

Na Miedzyniu handlowano garażowo [FOTORELACJA]

Redaktor | 11 maj 2019 Znakomita frekwencja i atmosfera panowały na III Wyprzedaży Garażowej na Miedzyniu. W sobotę (11 maja) można było tam kupić płyty winylowe, sprzęt agd i rtv, odzież, obuwie, bibeloty, rowery, a nawet skuter. Więcej szczegółów na zdjęciach. A już w czerwcu podobna impreza zapowiada się na Wilczaku.

Radni: Miedzyń i Prądy są zapomniane przez prezydenta

Joanna Gwizdała | 15 wrz 2018 W Bydgoszczy jest obecnie około 600 nieutwardzonych ulic gruntowych. Najwięcej, ponad połowa, znajduje się na osiedlach Miedzyń, Prądy i Czyżkówko. W budżecie na ten cel zarezerwowane jest 17 mln zł, a tylko 0,1 proc. wykorzystano do tej pory. Mieszkańcy domagają się budowy ulic.

Piknik z „Gwiazdą” na Miedzyniu

Redaktor | 14 cze 2018 Mistrzostwa w rzucie kaloszem, pokaz street workoutu, występy artystyczne i wiele innych atrakcji czeka na pikniku rodzinnym organizowanym przez Radę Osiedla Miedzyń – Prądy.