Rozpoznajesz te osoby? Jeśli tak, skontaktuj się z policjantami [WIDEO]

Redaktor | 20 cze 13:36 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę i mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Policjanci udaremnili kradzież blisko 350 tysięcy złotych

Redaktor | 15 cze 17:23 Policjanci z toruńskiego Rubinkowa zatrzymali 40-latka, podejrzanego o włamanie do sejfu i kradzież blisko 350 tysięcy złotych. Funkcjonariusze odzyskali znaczną część skradzionych pieniędzy. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów, będzie odpowiadać za kradzież z włamaniem, za którą grozi do 10 lat więzienia.

Policjant podczas urlopu nad morzem uratował życie tonącemu mężczyźnie

Redaktor | 13 cze 12:43 Policjant inowrocławskiej komendy, w czasie wolnym od służby, uratował tonącego mężczyznę. Początkowo wspólnie z innymi plażowiczami zrobili łańcuch życia, ale gdy to nie skutkowało odłączył się i sam wpław dopłynął do topiącego się. Dzięki tej heroicznej postawie uratował ludzkie życie.

Ku przestrodze – wypadek z udziałem motocykla [WIDEO]

Redaktor | 12 cze 13:07 Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w Krojczynie. Kobieta kierująca renault skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa poruszającemu się z przeciwnego kierunku ruchu motocykliście. Doszło do zderzenia pojazdów. Pasażerka motocykla doznała poważnego urazu. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej autem. Czeka ją rozprawa sądowa.

Pędzący mercedes namierzony przez policjantów z grupy „SPEED"

Redaktor | 11 cze 13:07 Bydgoscy policjanci z grupy „SPEED” zatrzymali, łamiącego przepisy drogowe, kierowcę mercedesa. Mężczyzna ignorował znaki mówiące o dozwolonej prędkości i jechał o 78 km/h za szybko. Policyjna kontrola zakończyła się dla niego mandatem w wysokości 2500 złotych i 15 punktami karnymi.

Policjanci zaopiekowali się zbłąkanym psem

Redaktor | 10 cze 16:53 Grudziądzcy mundurowi zaopiekowali się psem, który samotnie błąkał się na ruchliwej drodze krajowej K16 w miejscowości Kłódka. Zwierzę znalazło tymczasowe schronienie u funkcjonariuszy, a ostatecznie trafiło do grudziądzkiego schroniska.

Wznowiono śledztwo w sprawie zaginięcia Małgorzaty Wnuczek

Redaktor | 6 cze 12:45 Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy są w Wielkiej Brytanii, w miastach Leictester i Manchester. Tam uczestniczą w czynnościach wykonywanych przez brytyjskich policjantów. Sprawa ma związek z zaginięciem sprzed 17 lat Pani Małgorzaty Wnuczek.

Pobili i okradli przechodnia

Redaktor | 2 cze 18:00 Kryminalni z Inowrocławia wyjaśniali sprawę rozboju na mężczyźnie. Został okradziony z telefonu i dokumentów. Policjanci ustalili dwóch, którzy są w rozbój zamieszani. Jeden już wpadł w ręce mundurowych.

W czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę rozboju

Redaktor | 2 cze 14:54 Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 20-letni sprawca rozboju. Kluczową rolę w jego zatrzymaniu odegrał policjant z zespołu kryminalnego soleckiego komisariatu aspirant sztabowy Jacek Nitkowski, będący w czasie wolnym od służby.

Właściwa reakcja świadków i sprawne działanie policjanta udaremniły jazdę pijanemu kierowcy

Redaktor | 1 cze 15:00 Ponad cztery promile alkoholu – tyle miał w organizmie 41-latek, który przyjechał autem na stację paliw. Na szczęście, niemal w tym samym czasie chciał tam zatankować auto również włocławski policjant, który akurat wracał ze służby. Zaalarmowany przez świadka o pijanym kierowcy audi, który próbuje odjechać, natychmiast zareagował i skutecznie go obezwładnił.

„Trzeźwy Poranek” podsumowanie działań na kujawsko-pomorskich drogach

Redaktor | 1 cze 09:45 Kujawsko-pomorscy policjanci wczoraj w godzinach rannych przeprowadzili wzmożone kontrole trzeźwości kierowców. Podczas działań „Trzeźwy poranek” mundurowi skontrolowali 11 083 kierujących na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu i ujawnili 27 kierujących „na podwójnym gazie”.

Perfidny oszust aresztowany. Bydgoszczanin wyłudził od pokrzywdzonych ponad milion złotych

Redaktor | 30 maj 15:21 Policjanci ze Szwederowa zatrzymali 49-letniego bydgoszczanina mającego związek z oszustwami, w których pokrzywdzeni stracili łącznie ponad milion złotych. Mężczyzna powołując się na znajomości komornicze oferował pomoc w zakupie, po okazyjnych cenach, mieszkań i pojazdów pochodzących z licytacji, a także przy założeniu, na terenie Niemiec, firmy zajmującej się fotowoltaiką....