Agresor w rękach bydgoskich policjantów

Redaktor | 23 sie 20:33 Patrol z bydgoskiego Szwederowa zatrzymał 28-latka podejrzanego o uszkodzenie mienia. Mężczyzna bez powodu zatrzymywał auta na ulicy Toruńskiej w Bydgoszczy. Jedno z nich uszkodził kopiąc w drzwi. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

17-latek z Inowrocławia włamał się do trzech samochodów. Chciał sobie pojeździć

Redaktor | 23 sie 14:04 17-letni inowrocławianin tak świętował swoje urodziny, że trafił do policyjnego aresztu. Wpadł w ręce policjantów z „patrolówki” krótko po przestępstwach. Kryminalni zebrali dowody na to, że włamał się do trzech pojazdów, które próbował uruchomić. Kara z jaką będzie musiał się zmierzyć, pomimo młodego wieku, to 10 lat więzienia.

„Motocykliczni” w akcji. Działania na kujawsko pomorskich drogach

Redaktor | 22 sie 21:16 „Motocykliczni” to kolejne działania przeprowadzone przez kujawsko-pomorskich policjantów ruchu drogowego w ostatnim czasie. Niestety nie obyło się bez grzywien i zatrzymanych uprawnień do kierowania. Najwięcej wykroczeń to przekroczenie dozwolonej prędkości.

Nakielscy policjanci przyszli z pomocą na czas

ak | 22 sie 12:37 Jadący do Mroczy policjanci zauważyli leżącego na poboczu mężczyznę. Natychmiast ruszyli z pomocą. Wycieńczony 40-latek z urazem głowy, trafił do jednego z bydgoskich szpitali.

Policjanci zatrzymali nietrzeźwych rowerzystów

Redaktor | 21 sie 15:54 Kara aresztu albo grzywny nie mniejszej niż 2500 złotych grozi trzem mieszkańcom powiatu żnińskiego, którzy kierowali rowerami w stanie nietrzeźwości. Sąd zadecyduje, jakie poniosą konsekwencje.

Strzelił z wiatrówki do sąsiada, bo przeszkadzał mu hałas kosiarki

Redaktor | 20 sie 13:17 45-letni mieszkaniec jednej z miejscowości na terenie powiatu inowrocławskiego został zatrzymany za postrzelenie swojego sąsiada z broni pneumatycznej. Zrobił to, bo nie mógł oglądać telewizji przez hałas pracującej za płotem kosiarki. Teraz odpowie za narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz spowodowanie obrażeń...

Płacił przywłaszczoną kartą. Rozpoznajesz go? [KOMUNIKAT] [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 19 sie 14:52 Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, która miała miejsce w jednym ze sklepów monopolowych przy ul. Focha w Bydgoszczy. Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami