Znęcał się nad kotem. Sprawą zajęli się policjanci

ak | 31 mar 19:19 Bulwersujące sceny rozegrały się w piątek (26 marca) na osiedlu Kopernika w Grudziądzu. 28-latek znęcał się nad kotem, szarpał i rzucał nim o ziemię. Świadek tego zdarzenia natychmiast powiadomił policjantów, którzy zatrzymali oprawcę. 28-latkowi grozi teraz do trzech lat pozbawienia wolności.

Areszt dla dilera narkotyków z Bydgoszczy

ak | 31 mar 16:24 Policjanci z wydziału narkotykowego i pseudokibiców bydgoskiej komendy zatrzymali dilera narkotykowego. 28-latek w mieszkaniu posiadał marihuanę, amfetaminę i MDMA. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków oraz ich rozprowadzania. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Do sprawy został zatrzymany również jeden z jego klientów, który usłyszał...

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc [KOMUNIKAT]

Redaktor | 31 mar 14:52 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Nielegalny towar na giełdzie. Zabezpieczono podróbki

ak | 30 mar 11:41 Ponad sto par obuwia sportowego zabezpieczyli policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z Inowrocławia. Zarzuty w tej sprawie usłyszała 39-letnia mieszkanka województwa wielkopolskiego, która handlowała tym towarem na giełdzie.

Policjanci pilotowali samochód z chorym do szpitala. Na czas otrzymał pomoc medyczną

ak | 30 mar 08:41 Niecodzienną interwencję przeprowadzili policjanci ruchu drogowego KPP w Żninie. Widząc kierującego volkswagenem, który popełnia wykroczenia natychmiast zatrzymali go do kontroli. Jak się okazało, mężczyzna wiózł do szpitala swojego syna, który wymagał natychmiastowej pomocy lekarskiej. W dalszą drogę policja eskortowała już samochód na sygnałach.

Ukradł rower, bo nie miał jak przewieźć zakupów

kd | 29 mar 10:51 Zarzut przestępstwa kradzieży usłyszał 30-letni brodniczanin, zatrzymany w minioną sobotę przez brodnickich policjantów. Mężczyzna spod jednego ze sklepów w Brodnicy ukradł rower, bo nie miał jak przewieźć zakupów. Sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci odzyskali skradziony jednoślad.

Wyłudzała pieniądze metodą „na policjanta”. Grozi jej 8 lat więzienia [VIDEO]

Redaktor | 28 mar 20:06 Toruńscy policjanci zatrzymali na terenie powiatu iławskiego 41-latkę, która brała udział w wyłudzeniach metodą na tzw. policjanta. Kobieta, w połowie stycznia tego roku, odebrała kopertę z pieniędzmi, którą przekazała mieszkanka toruńskiego osiedla Rubinkowo. Kryminalni ustalili, że 41-latka ma na koncie kolejne trzy podobne przestępstwa, do których doszło na terenie...

Rozpoznajesz tego mężczyznę? [KOMUNIKAT]

ak | 27 mar 18:28 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.