Pijany kierowca uciekał przed policją. Grozi mu do pięciu lat więzienia

Redaktor | 9 kwi 07:22 Policjanci ruchu drogowego z Włocławka zatrzymali po pościgu 45-letniego kierowcę skody, który uciekał autostradą A-1, próbując uniknąć policyjnej kontroli. Podczas ucieczki doprowadził do dwóch  kolizji - z autem dostawczym i radiowozem. Mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Gdzie jest 26-letnia bydgoszczanka? [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 8 kwi 12:37 Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Patrycji Taflińskiej (lat 26), która 4 kwietnia 2022 r. około godziny 16.00 oddaliła się z ul. Radosnej w miejscowości Jarużyn w nieustalonym kierunku i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Uratowali ludzi z płonącej kamienicy. Otrzymali podziękowania za odwagę

kd | 7 kwi 10:42 Dzielnicowi inowrocławskiej komendy aspirant Remigiusz Sobecki i młodszy aspirant Marcin Kasiorek odebrali podziękowania za odwagę podczas ratowania ludzi z płonącej kamienicy w Inowrocławiu. Listy gratulacyjne i upominki wręczyli im Starosta Inowrocławski oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu.

Policja szuka tych osób. Rozpoznajesz je? [KOMUNIKAT]

Redaktor | 5 kwi 16:04 Kryminalni z Solca Kujawskiego prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Sprawcy po przełamaniu zabezpieczeń na rachunku bankowym dokonali szereg nieuprawnionych transakcji i wypłacili pieniądze z bankomatu przy ul. Beethovena 11 w Gdańsku

Policja rozbiła gang zajmujący się multiprzestępczością. Zajęto tony towaru do produkcji narkotyków [GALERIA]

kd | 5 kwi 10:40 Funkcjonariusze CBŚP, KAS i WMOSG zlikwidowali laboratorium 4-CMC (klefedron) oraz suszarnię i krajalnię tytoniu. Podczas działań zabezpieczono 197 litrów klefedronu, ponad 5 ton substancji chemicznych będących prekursorami służącymi do wytwarzania tego narkotyku, ponad 6 ton tytoniu, papierosy bez polskich znaków akcyzy, maszyny służące do suszenia oraz krojenia tytoniu, a także...