Description of Image

Trudny początek sezonu dla Polonii

Redaktor | 13 lip 2020 Od wyjazdu do Ostrowa Poloniści rozpoczęli sezon eWinner 1. Ligii . Wykluczenie Brzozowskiego kluczowe dla wyniku i ostanie wyścigi przesądziły wynik.

Matic Ivacic przechodzi testy

Redaktor | 30 maj 2020 Powrót na  żużlowe tory w tym sezonie przebiega nie tylko przez bramę parkingu. Najpierw zawodnicy są badani pod kątem epidemiologicznym. Zawodnik Abramczyk Polonii Matic Ivacic jako pierwszy w eWinner 1. Lidze przeszedł testy. Wynik jest negatywny.

Żużlowcy wracają na tor

Jarosław Aleksander | 7 maj 2020 Zgodnie z decyzjami rządu pojawiła się perspektywa powrotu żużlowców na tory. Jednak oficjalne informacje nie są optymistyczne.

Prezes Kanclerz odkrył nowe karty Polonii [POLONIA1920.PL]

Redaktor | 7 lis 2019 Podczas czwartkowej (7 listopada) konferencji na Polonii, prezes Jerzy Kanclerz ogłosił nazwiska dwóch kolejnych żużlowców bydgoskiej drużyny.  Przekazał też, kto będzie kapitanem w sezonie 2020 i zdradził informację o porozumieniu z młodym talentem BTŻ-u Bydgoszcz.

Żużlowa Polonia świętuje i się zbroi

Redaktor | 19 wrz 2019 Kibicom należą się szczególne podziękowania – mówił właściciel klubu ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz Jerzy Kanclerz podczas spotkania w ratuszu z prezydentem Bydgoszczy. Rafał Bruski w czwartek (19 września) pogratulował żużlowcom awansu do I ligi.

ZOOleszcz Polonia pojedzie w I lidze

Redaktor | 16 wrz 2019 Sprawdził się scenariusz w który wierzyło mało osób. Żużlowcy ZOOleszcz Polonii w niedzielę (15 września) odrobili dwadzieścia osiem punktów straty z pierwszego spotkania finałowego i awansowali do I ligi.