Żużlowcy wracają na tor

Jarosław Aleksander | 7 maj 2020 Zgodnie z decyzjami rządu pojawiła się perspektywa powrotu żużlowców na tory. Jednak oficjalne informacje nie są optymistyczne.

Prezes Kanclerz odkrył nowe karty Polonii [POLONIA1920.PL]

Redaktor | 7 lis 2019 Podczas czwartkowej (7 listopada) konferencji na Polonii, prezes Jerzy Kanclerz ogłosił nazwiska dwóch kolejnych żużlowców bydgoskiej drużyny.  Przekazał też, kto będzie kapitanem w sezonie 2020 i zdradził informację o porozumieniu z młodym talentem BTŻ-u Bydgoszcz.

Żużlowa Polonia świętuje i się zbroi

Redaktor | 19 wrz 2019 Kibicom należą się szczególne podziękowania – mówił właściciel klubu ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz Jerzy Kanclerz podczas spotkania w ratuszu z prezydentem Bydgoszczy. Rafał Bruski w czwartek (19 września) pogratulował żużlowcom awansu do I ligi.

ZOOleszcz Polonia pojedzie w I lidze

Redaktor | 16 wrz 2019 Sprawdził się scenariusz w który wierzyło mało osób. Żużlowcy ZOOleszcz Polonii w niedzielę (15 września) odrobili dwadzieścia osiem punktów straty z pierwszego spotkania finałowego i awansowali do I ligi.

ZOOleszcz Polonia wygrywa za trzy punkty [POLONIA1920.PL]

Redaktor | 20 cze 2019 Bydgoszczanie umocnili się na pozycji lidera. Poloniści wygrali 49:41 z pilską drużyną. Motorem napędowym gości byli zdecydowanie Andreas Lyager i Tomas H. Jonasson. Gospodarze podobnie jak w poprzednich meczach pojechali równo. Wszyscy seniorzy ZOOleszcz Polonii przynajmniej raz meldowali się nie pierwszym miejscu.

Polonia wypunktowuje Wilki z Krosna [RELACJA POLONIA1920.PL]

Redaktor | 9 cze 2019 ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz pokonała w IX kolejce 2LŻ zespół Wilków Krosno (62:28). Cała drużyna biało-czerwonych pojechała równo, punktując w każdym biegu, Tylko Marcel Studziński dojechał do mety na końcu stawki i został raz wykluczony za przekroczenie czasu 2 minut przed biegiem.