Description of Image

Kibice Polonii wybrali „Drużynę 100-lecia”

mk | 29 gru 2020 W 2020 roku Polonia Bydgoszcz świętowała 100-lecie działalności. Z tej okazji klub zaprosił kibiców do udziału w plebiscycie „Drużyna 100-lecia”. Uczestnicy wybrali najlepszy, ich zdaniem, skład żużlowej Polonii.

Abramczyk Polonia się zbroi!

Redaktor LuPa | 6 lis 2020 Abramczyk Polonia Bydgoszcz nie próżnuje: w trakcie okienka transferowego klub zatrzymał najlepszych żużlowców i podpisał umowy z nowymi zawodnikami. Przy Sportowej zaczyna się mówić o awansie do Ekstraligi.

Emocje sięgały zenitu! Zmarzlik zrobił to!

Jarosław Aleksander | 3 paź 2020 Bartosz Zmarzlik ponownie mistrzem świata! Po emocjonujących zawodach Polak stał się trzecim zawodnikiem w historii żużla i pierwszym Polakiem który obronił tytuł mistrza świata!!!

Wyjątkowy mecz w Bydgoszczy. Pożegnanie Marka Cieślaka

Jarosław Aleksander | 9 wrz 2020 Planowany na początek marca mecz żużlowy Polska – Rosja został przełożony na jesień tego roku. Mecz wyznaczono ostatecznie na 29 września i odbędzie się on w Bydgoszczy (zamiast, jak wcześniej planowano, w Toruniu). Mecz ten będzie pożegnalnym meczem Marka Cieślaka jako trenera kadry narodowej.

Derby dla Apatora 54 : 36. Masakra w granicach normy [WYNIKI+TABELA]

Jarosław Aleksander | 23 sie 2020 Rewanż Polonii na Motoarenie mógł być totalną masakrą. Kibice z Bydgoszczy drżeli nie o wygraną lecz o skalę porażki. Poloniści uniknęli blamażu jak ten z Łotwy i przegrali w granicach swych tegorocznych możliwości „tylko” 18-toma punktami.

Skandal wokół upadku Orwata [WIDEO]

Jarosław Aleksander | 27 lip 2020 Mariusz Błażykowski oraz Tomasz Orwat uczestniczyli w groźnie wyglądającym upadku podczas meczu Polonii w Tarnowie. Pierwszy z nich trafił do szpitala a Orwat wyjechał na tor. Sprawę komentują działacze i zawodnicy.