Zmiana nawierzchni bydgoskich ulic. Od wtorku możliwe utrudnienia w ruchu

kp | 2 lis 12:03 Od wtorku (3 listopada) rozpoczną się prace związane z ułożeniem nowej nawierzchni na trzech bydgoskich ulicach. Najpierw prace prowadzone będą na ulicy Kruszwickiej, następnie na krótkich odcinkach ulic Wojska Polskiego i Jagiellońskiej. Kierowcy, choć będą mogli przejechać remontowanymi ulicami, mogą spodziewać się utrudnień.

Uwaga, kierowcy! Zmiany w obrębie węzła Nowe Marzy

kp | 27 paź 14:51 We wtorek ( 27 października) Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o zmianach na powstającej trasie S-5. Ruch ma zostać przełożony na nowo wybudowany wiadukt WD1-1, znajdujący się w obrębie węzła Nowe Marzy

Wiadukty czekają  na podparcie. Przetarg w przygotowaniu 

mk | 26 paź 15:48 Co najmniej kilkadziesiąt lat – o tyle miał przedłużyć życie wiaduktów Warszawskich remont z lat 2007–2008. Okazuje się jednak, że już teraz są w fatalnym stanie. Zaradzić problemowi ma podparcie obiektów stalowymi klatkami. Drogowcy przygotowują dokumenty przetargowe.

Komunikacja miejska 1 listopada. Pełna mobilizacja taboru

kp | 23 paź 14:34 1 listopada na ulice wyjedzie cały dostępny tabor, a podróże będą bezpłatne – informuje rzecznik Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy Tomasz Okoński. Ratusz apeluje, by ze względów bezpieczeństwa wizyty na cmentarzach rozłożyć w czasie.

Na razie bez zmian w bydgoskim taborze. Mimo obostrzeń

kp | 16 paź 12:58 Od 17 października, decyzją rządu, ponownie zostają wprowadzone limity pasażerów w transporcie publicznym, a Bydgoszcz znajdzie się w tzw. czerwonej strefie. Oznacza to, że wielu pasażerów może mieć utrudniony dostęp do komunikacji miejskiej. Drogowcy zapewniają, że będą monitorować sytuację, ale na razie nie wprowadzają nowych rozwiązań.