Description of Image

Bydgoski Jarmark Świąteczny: Od dzisiaj pierwsze zmiany w organizacji ruchu

Redaktor | 7 lis 2022 Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej na czas trwania Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu w obrębie ul. Grodzkiej, ul. Mostowej, Placu Teatralnego, Rybiego Rynku, ul. Jana Kazimierza, ul. Batorego, ul. Jezuickiej, ul. Długiej, ul. Farnej. Pierwsze zmiany w ruchu będą wprowadzane już dzisiaj (7 listopada).

Zmiany rozkładów jazdy 1 listopada

Redaktor | 25 paź 2022 Transport publiczny to najlepszy sposób na wygodne poruszanie się po mieście w czasie Wszystkich Świętych. 1 listopada komunikacja miejska będzie bezpłatna. Kierowcy w najbliższych dniach powinni zarezerwować więcej czasu na przejazd ulicami w obrębie cmentarzy. Pojawią się zakazy wjazdu i parkowania, a na wielu ulicach wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy.

Gratka dla fanów komunikacji. Zabytkowe autobusy na linii 53

Redaktor | 24 wrz 2022 Miasto Bydgoszcz oraz Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Transportu Publicznego w Bydgoszczy zapraszają na ostatni w tym roku bezpłatny przejazd zabytkowymi autobusami na liniach miejskich. W weekend (24-25 września) klasyki kursować będą na specjalnej, bezpłatnej linii w relacji ul. Łukasiewicza – Dworzec Błonie. Przejazdy realizowane będą pomiędzy rozkładowymi kursami linii 53 i...

Uwaga! Zmiany w komunikacji tramwajowej na ul. Fordońskiej

Redaktor | 21 wrz 2022 Jak poinformował Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji publicznej, w piątek (23 września) planowane jest rozpoczęcie montażu rozjazdów nakładkowych w torowisku przy ul. Fordońskiej od strony mostu Kazimierza Wielkiego. Prace pozwolą zachować ciągłość ruchu tramwajowego, pomimo prowadzonych robót przy budowie nowych mostów i dróg dojazdowych.

Zaczyna się rozbiórka wiaduktu na al. Armii Krajowej. Będą zmiany w organizacji ruchu

Redaktor | 16 wrz 2022 W poniedziałek (19 września) wieczorem firma Mostostal Kielce zacznie wprowadzać tymczasową organizację ruchu przy wiadukcie w ciągu al. Armii Krajowej. – Podczas budowy ruch prowadzony będzie dwukierunkowo sąsiednim wiaduktem. Przejazd pod samym obiektem, czyli dojazd do ul. Modrzewiowej, będzie jeszcze zachowany. Dopiero w późniejszym etapie ulica zostanie zamknięta –...

Uwaga! W weekend zmiana organizacji ruchu w centrum Bydgoszczy

materiał partnera | 27 sie 2022 W związku z zaplanowaną na weekend imprezą pn. „Tołoka, Solidarni z Niepodległą Ukrainą”, czyli wzajemna pomoc i zabawa, wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu w obrębie ul. Mostowej, Placu Teatralnego i ul. Grodzkiej.