Sprzedawali narkotyki na… parkingu

Redaktor | 17 wrz 09:23 19-letnią kobietę i 20-letniego mężczyznę policja aresztowała w samochodzie na miejskim parkingu. Mieli przy sobie znaczną ilość narkotyków.

Zapisy w aptekach, szczepionek i tak zabraknie!

Jarosław Aleksander | 16 wrz 00:52 Rząd zachęca do szczepień na grypę. Ma to przeciwdziałać rozwojowi pandemii przy okazji epidemii grypy. Trwa szturm na apteki. Już wiadomo, że szczepionek nie wystarczy.

Konfederacja: Zmiany w ustawie covidowej to „Bezkarność+”

mk | 15 wrz 14:20 – Wprowadzeniem tej ustawy PiS spowoduje, że milion urzędników będzie traktowanych podobnie jak królowie – twierdzi Marcin Sypniewski, lider Konfederacji w okręgu bydgoskim. Członkowie ugrupowań w poniedziałek (14 września) apelowali do posłów PiS o odrzucenie nowelizacji tzw. „ustawy covidowej”.

Tego jeszcze nie było. J. Kaczyński na TikToku

kd | 12 wrz 19:11 Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę. Ja ją popieram z całego serca - mówi w filmiku prezes PiS i nominuje w akcji premiera Mateusza Morawieckiego. A wszystko to w ramach promocji nowych rozporządzeń dotyczących ochrony zwierząt.

Sprzedawała narkotyki w… kiosku

Redaktor | 12 wrz 12:09 29-letnia kobieta sprzedawała w kiosku RUCH-u prasę, artykuły chemiczne i… narkotyki. Wpadła przez jednego ze swoich klientów.