Rektor PG ma wątpliwości w sprawie zamknięcia mostu. Prezydent: To nie Pana będą rozliczać

mk | 5 lut 16:19 „Zgłoszone wątpliwości dotyczą m.in. faktu podjęcia decyzji o zamknięciu przeprawy wyłącznie na podstawie opinii jednego eksperta”  - napisał w odpowiedzi na list Rafała Bruskiego rektor Politechniki Gdańskiej. „To nie Pan ponosi prawną, w tym karną, odpowiedzialność za bezpieczeństwo osób korzystających z mostu Uniwersyteckiego” - odpowiedział prezydent Bydgoszczy.

Drogowcy: decyzja o zamknięciu mostu Uniwersyteckiego była trudna, ale słuszna [RAPORT NR 1]

mk | 2 lut 16:23 „Rozumiemy, że tego rodzaju decyzje nie są popularne i mogą bulwersować, jednak do zadań ZDMiKP należy czuwać nad stanem infrastruktury drogowej w Bydgoszczy i brać pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo użytkowników dróg w mieście” - przekazują drogowcy w oświadczeniu. Na stronie ZDMiKP opublikowano pierwszy raport w sprawie mostu Uniwersyteckiego.

Enea zaczęła wygaszanie lamp w spółdzielniach

Marta Kocoń | 2 lut 14:33 Po raz pierwszy w historii Enea Oświetlenie „gasi światło” – na terenach spółdzielni mieszkaniowych. – Nie mamy żadnych sygnałów ani od Miasta, ani od spółdzielni, że chcą podpisać umowy – tłumaczy Elżbieta Darol-Matuszewska, rzeczniczka prasowa spółki.