Ruch Narodowy upamiętnił 83. rocznicę śmierci Romana Dmowskiego [ZDJĘCIA]

ak | 2 sty 18:10 - Roman Dmowski patrzył na Naród jako całość, a nie przez wąski interes jednostki lub jakiejś grupy, która miałaby mieć szczególne przywileje. Mówił, że „ prawdziwy patriotyzm nie może mieć na względzie interesów jednej klasy, ale dobro całego narodu” - powiedział Artur Grygrowicz z Ruchu Narodowego Bydgoszcz.

Od stycznia rusza Krajowy System e-Faktur

Redaktor | 2 sty 13:11 Od 1 stycznia 2022 r. polscy przedsiębiorcy będą mogli korzystać z e-Faktury. Będzie to jedna z dopuszczalnych form dokumentowania sprzedaży obok faktur papierowych i już funkcjonujących w obrocie gospodarczym, faktur elektronicznych. Polska jako czwarty kraj w Unii Europejskiej wprowadza e-Fakturę. Przedsiębiorcy ją wystawiający, dużo szybciej otrzymają zwrot VAT.

Tak witaliśmy Nowy Rok! [ZDJĘCIA]

Redaktor | 1 sty 19:58 Przełom roku to okazja do zaprezentowania spontanicznych pokazów sztucznych ogni. Hasło "Nie strzelam w Sylwestra" z hukiem przegrywa z miłośnikami świętowania nadejścia Nowego Roku.

Morsy i wioślarze przywitali wspólnie Nowy Rok! [ZDJĘCIA]

ak | 1 sty 18:59 W samo południe, tradycyjnym już treningiem na Brdzie i kąpielą w rzece wioślarze i członkowie Bydgoskiego Klubu Morsów spotkali się na przystani Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego LOTTO Bydgostii przy ulicy Żupy w Bydgoszczy.

Szczęśliwego 2022 roku!

Redaktor | 31 gru 21:25 Z wielką nadzieją witamy Nowy Rok. Niech przyniesie nam wszystkim wiele radości, łask Bożych i wszelkiej pomyślności.

Udany finisz roku bydgoskiej Pesy. Pojazdy dostarczone przed terminem

Redaktor | 30 gru 18:01 Dla pracowników Pesa koniec roku był bardzo pracowity. Wcześniej niż zakładały umowy zakończono realizację kontraktu dla Jassy w Rumunii, dostarczono cztery z pięciu tramwajów dla Chorzowa, a pierwszy nowy toruński Swing ruszył właśnie na trasy z pasażerami.