Description of Image

Koci Fest 2024 - festiwal dla miłośników kotów i nie tylko [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 6 cze 19:18 Koci Fest 2024 to czterodniowa organizowana przez bydgoskie stowarzyszenie Stukot. Potrwa od 12 do 15 czerwca. Miłośnicy kotów z całej Polski zapoznają się m. in. z odpowiednim żywieniem kotów, formami zabaw czy dbaniem o zdrowie swoich czworonogów. Zaplanowano wykłady, warsztaty, zajęcia sportowe, wystawę itd.

Na Dzień Chemika zaprasza Politechnika

Redaktor | 6 cze 08:14 Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej Politechniki Bydgoskiej wraz z Zespołem Szkół Chemicznych im. Ignacego Łukasiewicza w Bydgoszczy przyłączają się do obchodów Dnia Chemika i zapraszają na wykłady, prezentacje i pokazy przygotowane przez studentów.

Terenowa Masakra już w ten weekend!

Redaktor | 5 cze 10:22 Blisko 3000 osób już w najbliższy weekend wystartuje w kolejnej odsłonie Terenowej Masakry. Kto jeszcze się nie zapisał, ma ostatnią szansę by się zapisać do startu.

Województwo świętuje pod dachami [FOTO]

Redaktor | 2 cze 15:46 Hucznie zaczęło się tegoroczne Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wyładowania atmosferyczne na szczęście nie przeszkodziły, bo organizatorzy w porę podjęli decyzję o przeniesieniu koncertów do hal. Artyści nie zawiedli, choć niektórzy przybyli prosto z festiwalu opolskiego, a publika się dobrze bawiła co widać na fotografiach.

Artysta nie przyjedzie na koncert w ramach DRUMS FUSION. Co z biletami? [KOMUNIKAT]

Redaktor | 2 cze 10:15 Organizatorzy 17. Międzynarodowego Festiwalu Rytmu i Sztuki Perkusyjnej DRUMS FUSION informują: „Przed chwilą dotarła do nas smutna informacja, iż z powodu rehabilitacji po zabiegu kardiologicznym Michał Urbaniak jest zmuszony przełożyć zaplanowany na 6 czerwca koncert. W związku z powyższym pracujemy nad propozycją nowego terminu, życząc jednocześnie naszemu Artyście szybkiego...

Piłkarski dzień dziecka na Zawiszy [FOTO]

Redaktor | 1 cze 13:30 Dzień Dziecka świętował piłkarski Zawisza Bydgoszcz i zaprosił na festyn rodzinny w sobotę (1 czerwca) na boiska treningowe obiektów przy ul. Gdańskiej 163. Zabawa była wspaniała. Pogoda dopisała. Organizatorzy zapewnili mnóstwo nagród.

Dłuuuugi Targ... Jak w Gdańsku, a to nasza Długa [ZAPROSZENIE]

Redaktor | 31 maj 19:30 Przedsiębiorcy z Długiej robią imprezę. Nie ma lepszego działania niż działania oddolne. Jakiś czas temu nowi przedsiębiorcy z Długiej wpadli na pomysł stworzenia na tej ulicy nowego wydarzenia targowo-warsztatowego - napisał w mediach społecznościowych Menedżer Starego Miasta i Śródmieścia.