Komedia na weekend. Teatr Polski zaprasza

Redaktor | 22 sty 2021 23 i 24 stycznia TP zaprasza na pokazy online spektaklu „Ptak” w reż. Magdy Drab. Spektakl oparty na prawie stuletniej komedii Jerzego Szaniawskiego będzie dostępny na www.vod.teatrpolski.pl przez dwa dni.

Nowa twarz w zespole aktorów Teatru Polskiego w Bydgoszczy

Redaktor | 5 sty 2021 Od stycznia do zespołu aktorskiego Teatru Polskiego w Bydgoszczy dołączyła Sara Celler-Jezierska. Publiczność mogła oglądać ją na scenie TPB podczas ostatnich pokazów spektaklu „Maria Antonina. Ślad Królowej” na www.vod.teatrpolski.pl 

Teatralne zakończenie roku oraz propozycje TPB na styczeń

Redaktor | 31 gru 2020 Słuchowisko „Trędowata. Melodramat” oraz pokaz sylwestrowy online spektaklu „Maria Antonina. Ślad Królowej” – te dwa wydarzenia czekają na widzów do końca roku na platformie VOD Teatru Polskiego w Bydgoszczy.

Grudniowe wydarzenia online Teatru Polskiego w Bydgoszczy

Redaktor | 28 lis 2020 Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na grudniowe wydarzenia, które odbędą się w Internecie. Wśród przygotowanych propozycji znalazły się spektakle z bieżącego repertuaru oraz powrót do spektakli archiwalnych.

Bydgoski teatr zaprasza na spektakle online

Redaktor | 10 lis 2020 Część zaplanowanych na listopad wydarzeń, które miały odbyć się w Teatrze Polskim w Bydgoszczy, zostanie przeniesiona do sieci. Wśród wydarzeń, które odbędą się online są m.in. inauguracja wystawy „Obserwacje” oraz spektakle w ramach trwającego Festiwalu Prapremier AZYL Bydgoszcz 2020 Kujawy/Pomorze (...).

Teatr Polski szuka statystów do nowego spektaklu

Redaktor | 20 cze 2020 Teatr Polski w Bydgoszczy organizuje casting, dla statystów do spektaklu „Amadeusz” w reżyserii Łukasza Gajdzisa. Poszukiwane są kobiety w wieku 18-30 lat z predyspozycjami tanecznymi i mężczyźni w wieku 20-35 lat.

Dobrze nam w naszym bastionie [FELIETON JAKUBOWSKIEGO]

Redaktor | 17 lut 2019 Byłem na premierze spektaklu „Trump i pole kukurydzy” autorstwa Artura Pałygi i w reżyserii Pawła Łysaka. Na tym powinienem zakończyć, bo przyjąłem zasadę, że nie recenzuję produktów kolegów po fachu.

„Plastusiowy pamiętnik” w Teatrze Polskim przełożony

Redaktor | 17 sty 2019 W związku z żałobą narodową ogłoszoną przez prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Teatr Polski przełożył zaplanowany na 19 stycznia spektakl dla dzieci „Plastusiowy pamiętnik” . Odbędzie się on w niedzielę 20 stycznia o godz. 16.00.

Wizja przyszłości Europy w Teatrze Polski. Projekt teatralny Erasmus+

Redaktor | 25 paź 2018 Trzy instytucje teatralne: z Niemiec (Deutsches Nationaltheater Weimar), Polski (Tatr Polski w Bydgoszczy) i Francji (Blois) realizują projekt teatralny w ramach programu Erasmus+. Jest on dedykowany młodzieży, która stworzą wspólnie spektakl poruszający kwestie wartości europejskich i pokazujący ich wizję przyszłości Europy.