Description of Image

Dwie premiery na zakończenie sezonu w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

kd | 25 maj 2021 Choć do końca sezonu artystycznego 2020/2021 w Teatrze Polskim w Bydgoszczy został zaledwie miesiąc, to teatr nie zwalnia tempa i na ten czas zaplanował aż dwie premiery. 29 maja po raz pierwszy widzowie będą mogli obejrzeć długo wyczekiwany spektakl „Maszyna” w reżyserii Jagody Szelc. 11 czerwca swoją premierę będzie miał spektakl „Ach, jeżeli przyjdę dać, tak okrutne,...

Kwietniowe propozycje Teatru Polskiego

materiał partnera | 10 kwi 2021 W kwietniu Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na premierę „Maszyny” – teatralny debiut reżyserki Jagody Szelc. POnline będzie mozna obejrzeć także propozycje już znane z repertuaru. Na www.vod.teatrpolski.pl udostępniona zostanie m.in. komedia „Ptak”. Bydgoski teatr przygotował także propozycję dla dzieci i młodzieży.

Komedia na weekend. Teatr Polski zaprasza

Redaktor | 22 sty 2021 23 i 24 stycznia TP zaprasza na pokazy online spektaklu „Ptak” w reż. Magdy Drab. Spektakl oparty na prawie stuletniej komedii Jerzego Szaniawskiego będzie dostępny na www.vod.teatrpolski.pl przez dwa dni.

Nowa twarz w zespole aktorów Teatru Polskiego w Bydgoszczy

Redaktor | 5 sty 2021 Od stycznia do zespołu aktorskiego Teatru Polskiego w Bydgoszczy dołączyła Sara Celler-Jezierska. Publiczność mogła oglądać ją na scenie TPB podczas ostatnich pokazów spektaklu „Maria Antonina. Ślad Królowej” na www.vod.teatrpolski.pl 

Teatralne zakończenie roku oraz propozycje TPB na styczeń

Redaktor | 31 gru 2020 Słuchowisko „Trędowata. Melodramat” oraz pokaz sylwestrowy online spektaklu „Maria Antonina. Ślad Królowej” – te dwa wydarzenia czekają na widzów do końca roku na platformie VOD Teatru Polskiego w Bydgoszczy.

Grudniowe wydarzenia online Teatru Polskiego w Bydgoszczy

Redaktor | 28 lis 2020 Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na grudniowe wydarzenia, które odbędą się w Internecie. Wśród przygotowanych propozycji znalazły się spektakle z bieżącego repertuaru oraz powrót do spektakli archiwalnych.

Bydgoski teatr zaprasza na spektakle online

Redaktor | 10 lis 2020 Część zaplanowanych na listopad wydarzeń, które miały odbyć się w Teatrze Polskim w Bydgoszczy, zostanie przeniesiona do sieci. Wśród wydarzeń, które odbędą się online są m.in. inauguracja wystawy „Obserwacje” oraz spektakle w ramach trwającego Festiwalu Prapremier AZYL Bydgoszcz 2020 Kujawy/Pomorze (...).

Teatr Polski szuka statystów do nowego spektaklu

Redaktor | 20 cze 2020 Teatr Polski w Bydgoszczy organizuje casting, dla statystów do spektaklu „Amadeusz” w reżyserii Łukasza Gajdzisa. Poszukiwane są kobiety w wieku 18-30 lat z predyspozycjami tanecznymi i mężczyźni w wieku 20-35 lat.