Policjanci uratowali 27-latka, który chciał odebrać sobie życie

Redaktor | 27 lut 16:30 Policjanci z Sępólna Krajeńskiego otrzymali informację o mężczyźnie, który podjął dramatyczną decyzję chcąc odebrać sobie życie. Zdecydowana reakcja funkcjonariuszy oraz szybko podjęte czynności reanimacyjne, wspólnie z rodziną 27-latka, pozwoliły na nie dopuszczenie do tragedii. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża już...

Od marca duże zmiany w komunikacji miejskiej

Redaktor | 27 lut 11:28 Miasto wprowadza pakiet oczekiwanych zmian w komunikacji miejskiej. Wzmocniona zostanie linia nr 10, tramwaje do Fordonu i na górny taras będą kursować w równych odstępach, na wielu skrzyżowaniach tramwaje zyskają priorytetowy przejazd. - Zmiany wprowadzimy wraz zakończeniem prac na moście Pomorskim w połowie marca – informuje ratusz.

Łowcy głów z KWP w Bydgoszczy zatrzymali poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania

Redaktor | 27 lut 08:59 Sprawa poszukiwań 54-letniego bydgoszczanina była jedną z tych, nad której zakończeniem najbardziej zależało łowcom głów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Mężczyzna od ponad 3 lat ukrywał się przed organami ścigania, dlatego sąd wydał za nim najpierw list gończy, a później Europejski Nakaz Aresztowania, bo, jak wynikało z ustaleń kryminalnych, miał on przebywać...

Kolejny nietrzeźwy kierowca w rękach bydgoskiej policji

Redaktor | 26 lut 10:27 Policjanci z bydgoskich Wyżyn zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Miał on ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Na pochwałę zasługuje reakcja świadka, który nie wahał się działać i w porę zabrał mężczyźnie kluczyki od pojazdu.

Malarstwo Leszka Goldyszewicza

Redaktor | 25 lut 15:01 Leszek Goldyszewicz jest jednym z najbardziej znanych i intrygujących malarzy w artystycznym środowisku Bydgoszczy – tak ze względu na swoje malarstwo jak i osobowość. Zajmuje się również muzyką, gra i śpiewa w grupie rockowej Wed Vuh. W roku 2024 obchodzi Jubileusz 40 – lecia twórczości.