Przedwiośnie [POGODA]

Redaktor | 16 lut 07:14 Przedwiośnie jest uzupełniającą pora roku, bo nie ma swoich wyznaczników w astronomii jak cztery podstawowe, ale jedynie w pogodzie.

Nowości w rozliczeniu PIT za 2023 r.

Redaktor | 15 lut 18:51 Od 15 lutego do 30 kwietnia 2024 r. podatnicy będą rozliczać PIT za ubiegły rok. Ministerstwo Finansów zachęca do korzystania e-usług i rozliczania podatków drogą elektroniczną. W tym roku po raz pierwszy z usługi Twój e-PIT będą mogły skorzystać również osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz działy specjalne produkcji rolnej. Z rozliczenia w Twój e-PIT mogą...

Front ciepły [POGODA]

Redaktor | 15 lut 07:13 Nie sprawdzi się wczorajsza zapowiedź intensywnego deszczu na dzisiejsze przedpołudnie

KIS walentynkowo w Światłowni

Grzegorz Dudziński | 14 lut 08:17 W piątek (16 lutego) o godz. 18.00 w bydgoskiej Światłowni przy ul. św. Trójcy 15 w walentynkowym repertuarze wystąpi kielecki artysta Krzysztof KIS. Ze sceny popłyną utwory znanych wykonawców, utrzymane  w nurcie poezji miłosnej. Zapraszamy!!!

Przymrozek i bezchmurne niebo [POGODA]

Redaktor | 14 lut 07:15 Dzisiejszy ranek w Bydgoszczy przywitał nad piękną pogodą z lekkim przymrozkiem, lotnisko o szóstej rano podawało temperaturę zero stopni.

Open Call dla twórców! – Młyny Rothera zapraszają do wystawienia swoich prac

Redaktor | 13 lut 17:21 Nowy cykl Młynów to szansa dla tych, którzy działają w obszarze sztuki, projektowania czy innych twórczych aktywności. Każda z wystaw w ramach tej inicjatywy poprzedzona będzie naborem w formule Open Call. Obecnie przyjmowane są zgłoszenia na pierwszą wystawę, nabór trwa do 22 lutego. Wyniki zostaną opublikowane już 27 lutego, a sama ekspozycja pierwszej wystawy w ramach cyklu...