Description of Image

Bydgoski oddział Agencji Mienia Wojskowego sprzedaje działki w Pile

Redaktor | Dzisiaj 09:17 Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy wystawił na sprzedaż dwie działki położone przy ul. Śniadeckich w Pile. Grunty, które można przeznaczyć pod zabudowę jednorodzinną, trafią pod młotek już 9 lipca br. Ceny wywoławcze wynoszą 403 tys. zł za każdą z nich. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium do 4 lipca. Zyski z transakcji AMW przeznaczy na...

Jak wyjechać do sanatorium z ZUS-em? Zadzwoń i zapytaj

Redaktor | Dzisiaj 08:52 Klienci Zakładu Ubezpieczeń Społecznych chętnie korzystają z rehabilitacji leczniczej w ramach prewencji rentowej ZUS-u, tym bardziej że ośrodki, do których wysyła Zakład, są zlokalizowane na terenie całej Polski, w tym w wielu miejscowościach uzdrowiskowych. Zainteresowanych wyjazdem nie brakuje, zwłaszcza że osoba skierowana do ośrodka z ZUS-u nie ponosi żadnych kosztów...

Szach, mat i do zobaczenia w nowym roku szkolnym [WYNIKI]

Redaktor | Dzisiaj 08:26 Piąty i ostatni w tym roku szkolnym turniej Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej odbył się w sobotę (15 czerwca) w Zespole Szkół w Dąbrowie Chełmińskiej. Sędzią głównym zawodów był Mariusz Matczyński, któremu towarzyszył Mateusz Budnik a wyniki zapisywała Karolina Boczek, która wraz z Małgorzatą Matczyńską także wykonywała zdjęcia z turnieju.

Przebudowa ul. Pod Skarpą. Raport drogowców [WIDEO]

Redaktor | Dzisiaj 07:54 Przebudowywany fragment ulicy Pod Skarpą położony jest od ul. Sybiraków do ul. Korfantego przy nowych budynkach wielorodzinnych. Wyposażony zostanie nie tylko w nową nawierzchnię, ale też w przejścia dla pieszych i chodniki. Drogowcy przygotowali krótki filmowy raport z prac.

Lato, ale burzowe [POGODA]

Redaktor | Dzisiaj 07:11 IMGW wydał ostrzeżenie: „od godz. 14:00 dnia 17.06.2024r. do godz. 22:00, prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu do 20 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h. Lokalnie grad”.