Śnieżyca [POGODA]

Redaktor | 21 sty 09:19 Chmury z opadami śniegu przesuwają się ze wschodu na zachód. O 9-tej w Bydgoszczy zaczęło padać.

103 lata temu Bydgoszcz wróciła do Polski

Redaktor | 19 sty 18:32 To wyjątkowe dni w historii naszego miasta. Po 148. latach zaborów, w styczniu 1920 roku Bydgoszcz wróciła do Polski. Na tę chwilę czekano w Bydgoszczy od miesięcy.

Policyjny pościg za dilerem. Bydgoszczanin w aucie miał 5 kg narkotyków [VIDEO]

Redaktor | 19 sty 09:58 Ponad 5 kg zakazanego środka psychotropowego 3-CMC, a także kokainę zabezpieczyli policjanci z bydgoskiego wydziału narkotykowego. Do sprawy zatrzymali 38-latka, który uciekał przed nimi ulicami Bydgoszczy. Podejrzany trafił już na trzy miesiące do aresztu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Nadchodzi (krótki) mróz [POGODA]

Redaktor | 19 sty 07:17 Wał wyżowy, czy siodło, które już zaczyna się tworzyć między wyżem Azorskim a Rosyjskim jest pierwszym etapem budowy wielkiego wyżu, który powstanie za kilka dni.

Policyjny dron obserwował zachowanie kierowców w Bydgoszczy [VIDEO]

Redaktor | 18 sty 10:59 Policjanci z bydgoskiej "drogówki" kolejny raz przyglądali się zachowaniom kierowców na drogach naszego miasta. Tym razem przy pomocy drona obserwowali ruch na rondzie Fordońskim oraz na ulicy Fordońskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Kapliczną. Zachowania niektórych kierowców daleko odbiegały od prawidłowych.

PESA dostarczy kolejne cztery Elfy dla Wielkopolski. Warta ponad 142 mln zł umowa podpisana!

Redaktor | 18 sty 09:43 Co najmniej 240 miejsc siedzących, defibrylator, klimatyzacja, biletomaty, system informacji pasażerskiej, Wi-Fi czy monitoring. To charakterystyka każdego z czterech fabrycznie nowych, pięcioczłonowych elektrycznych zespołów trakcyjnych, które trafią na tory naszego regionu. Umowę w sprawie dostawy nowych pociągów dla wielkopolskich pasażerów podpisali 17 stycznia 2023 roku w...

Wokół zera [POGODA]

Redaktor | 18 sty 07:09 Przepowiedzieliśmy na ostatnią noc temperaturę minimalną -2 stopnie i taka właśnie temperatura raportowana była przez bydgoskie lotnisko nad ranem.