Kolejny sukces bydgoskich policjantów. Przejęli znaczną ilość narkotyków

Redaktor | 20 lis 18:05 Po raz kolejny policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową i Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. Tym razem ponad 1,7 kilograma 3CMC, marihuany i kokainy. Właściciel zabronionych środków trafił za kraty na najbliższe trzy miesiące.

Przejaśnienie [POGODA]

Redaktor | 18 lis 06:27 Od zachodu rozbudowywać się zacznie klin wyżu. Napływać będzie chłodne powietrze polarne morskie. Ciśnienie będzie rosło.

Gmina Osielsko z pierwszą lokatą w rankingu „Gmina Dobra do Życia”

Redaktor | 17 lis 16:56 W dniu wczorajszym Serwis Samorządowy PAP po raz trzeci ogłosił wyniki rankingu „Gmina Dobra do Życia”, w którym Gmina Osielsko osiągnęła najwyższe wskaźniki jakości życia nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim, ale także w całym kraju, w kategorii „Strefy podmiejskie miast na prawach powiatu”.

Angielski na co dzień dla 1,5 tys. maluchów

Redaktor | 17 lis 14:15 Marszałek Piotr Całbecki i członek zarządu województwa Sławomir Kopyść spotkali się dziś (17 listopada) z włodarzami gmin i miast prowadzących placówki przedszkolne w naszym regionie, którzy podpisali porozumienie w sprawie udziału w pilotażowym projekcie „Dwujęzyczne przedszkolaki Kujaw i Pomorza”. Realizacja zadania możliwa jest dzięki środkom unijnym Fundusze...

Kolejne drogi wokół Włocławka po przebudowie

Redaktor | 17 lis 10:55 Zakończyła się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 265 z Kowala do granicy województwa. Gruntownie zmodernizowany odcinek stał się bezpiecznym i komfortowym połączeniem powiatu włocławskiego z Mazowszem. Wokół Włocławka realizujemy szereg innych zadań drogowych, kolejne w przygotowaniu

60 lat marszałkowskiego szpitala we Włocławku

Redaktor | 16 lis 15:15 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Popiełuszki we Włocławku funkcjonuje już 60 lat. Obchody jubileuszu będą okazją do złożenia gratulacji i podziękowań zasłużonym pracownikom, którzy na co dzień opiekują się pacjentami z całego regionu. W sobotniej (18 listopada) uroczystej gali we włocławskim Teatrze Impresaryjnym weźmie udział marszałek Piotr Całbecki.