Lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Polski 2024 w Arenie Toruń

Redaktor | 13 lis 08:54 Arena Toruń będzie miejscem przeprowadzenia 68. edycji halowych mistrzostw Polski. – Tak naprawdę ta impreza będzie jednym z pierwszych ważnych sprawdzianów przed igrzyskami w Paryżu – podkreśla prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Henryk Olszewski.

Przed przejściowym ociepleniem [POGODA]

Redaktor | 13 lis 05:47 Zmniejszenie się dynamiki w pogodzie i jej uspokojenie przy jednoczesnym ustabilizowaniu się typowo jesiennej aury, jest spowodowane odsunięciem się na południe od Polski głównego frontu polarnego, oddzielającego wpływ Arktyki od wpływu ciepłych oceanów Południa.

Mgła i ochłodzenie [POGODA]

Redaktor | 11 lis 06:44 Minus dwa stopnie wynosiła dziś nad ranem temperatura na bydgoskim lotnisku. Tak wynika z raportu METAR

"Smak Świąt dla obrońców granic" - to już 3. edycja akcji!

Redaktor | 9 lis 16:11 To już 3. edycja akcji "Smak Świąt dla obrońców granic" organizowanej przez Fundację Bezpieczny Świat. Pierniki upieczone przez Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bydgoszczy dostarczone zostaną żołnierzom i funkcjonariuszom straży granicznej. Akcję wesprzeć można dostarczając potrzebne produkty.

11 listopada - Bieg Niepodległości i zmiany w ruchu

Redaktor | 9 lis 13:37 W związku z organizowanym 11 listopada „Bydgoskim Biegiem Niepodległości", wprowadzone zostaną czasowej zmiany w organizacji ruchu na ul. Gdańskiej od ul. Czerkaskiej do ul. Zamczysko oraz na ulicach do niej przyległych. Zmiany nie ominą tez bydgoskiej komunikacji.

Bydgoski Jarmark Świąteczny 2023 coraz bliżej. Znamy szczegóły

Redaktor | 9 lis 10:09 W sobotę, 18 listopada rozpocznie się Bydgoski Jarmark Świąteczny. To magiczny czas, kiedy ulice rozświetlają się kolorami i tętnią życiem. Zimowe wesołe miasteczko, zapach grzańca i świątecznych potraw, nastrojowa muzyka, atrakcje dla dzieci, a także propozycje świątecznych prezentów – to wszystko będzie czekać na Was na ulicy Mostowej, Starym Rynku i Placu Teatralnym....