Description of Image

Córka Fiony i Shreka ma na imię... Delicja. Takie perełki tylko w bydgoskim zoo

Redaktor | 9 cze 09:10 Ogród zoologiczny w Bydgoszczy ma podwójną okazję do świętowania - w ciągu tygodnia powitał dwóch czworonożnych mieszkańców. Mała antylopa to Gaspar, a imię dla małej lamy wybrali miłośnicy bydgoskiego zoo, oddając swój głos na portalu społecznościowym ogrodu - informuje Oficjalny Serwis Bydgoszczy.

Ciągle żywy - zostań z nami św. Janie Pawle II

Redaktor | 9 cze 08:04 Cóż powiedzieć? Żal zakończyć! Zostań z nami św. Janie Pawle II! – powiedział biskup Krzysztof Włodarczyk na zakończenie koncertu „Ciągle żywy”, jaki upamiętnił wizytę Jana Pawła II w regionie kujawsko-pomorskim.

Iga po finał śmiga: Jestem dumna ze swoich osiągnięć [WIDEO]

Redaktor | 8 cze 18:02 W porannej sesji drugiego dnia rozgrywanych w Rzymie lekkoatletycznych mistrzostw Europy polscy specjaliści od rzutu młotem – Wojciech Nowicki i Paweł Fajdek – wywalczyli awans do niedzielnego finału tej konkurencji. Do półfinałów rywalizacji na 400 metrów awansowali Iga Baumgart-Witan, Justyna Święty-Ersetic oraz Karol Zalewski.

Śmierć funkcjonariusza. Kierowca ciężarówki zatrzymany

Redaktor | 8 cze 17:06 W sobotę (8 czerwca.) w miejscowości Kąpie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na miejscu zginął 30-letni policjant z Tucholi, który jechał prywatnym autem. Zgodnie z decyzją prokuratora, zatrzymany został kierowca ciężarówki, która na łuku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z autem prowadzonym przez funkcjonariusza.

Zginął policjant! Tragiczny wypadek w regionie

Redaktor | 8 cze 13:45 W sobotę (8 czerwca) w miejscowości Kąpie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na miejscu zginął 30-letni policjant z Tucholi, który jechał prywatnym autem. Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci ze Żnina pod nadzorem prokuratora.