Description of Image

Bezpieczna wizyta w ZUS przez internet

Redaktor | 12 lip 07:55 Klienci, którzy chcą szybko i sprawnie skontaktować się z ZUS-em mogą skorzystać z e-wizyty. Dzięki niej bez wychodzenia z domu załatwią większość spraw w urzędzie. 

Tragedia na jeziorze. Wydobyli zwłoki mężczyzny

Redaktor | 12 lip 07:43 Kilkadziesiąt godzin trwała akcja poszukiwawcza 34-letniego mieszkańca powiatu toruńskiego, który w środę (10 lipca) spadł z deski SUP i zniknął pod powierzchnią wody Jeziora Chełmżyńskiego. Funkcjonariusze szukali zaginionego na nabrzeżu, z łodzi oraz przy pomocy drona. Towarzyszyły im inne służby.

Deszcz znów przyjdzie nocą [POGODA]

Redaktor | 12 lip 06:33 Nad północno-zachodnią Rosją wciąż znajduje się układ wyżowy, który blokuje przemieszczanie się frontów na wschód. Przez kilka najbliższych dni pozostaniemy między tym wyżem, a niżami od zachodu. Kolejne fale frontu rozgraniczającego powietrze zwrotnikowe i polarne, będą się zatem u nas „zatrzymywać”.

Podróże z dziećmi - Ryanair przedstawia praktyczne porady dla rodziców

Redaktor | 11 lip 20:28 Rozpoczęte właśnie wakacje to dla wielu osób okazja do wybrania się na długo oczekiwany urlop, poznania nowych miejsc i odpoczynku od codziennych obowiązków. Jeśli jednak wybieramy się z małymi dziećmi, wakacje mogą stać się wyzwaniem zarówno dla rodzinnej logistyki, jak i cierpliwości opiekunów. Na co warto zwrócić uwagę i co ze sobą zabrać, by wakacje były przyjemnym...

Jadą do Paryża spełniać marzenia [WIDEO]

Redaktor | 11 lip 16:45 Chciałabym, żeby to był najpiękniejszy start w naszym życiu. Żebyśmy mogły pokazać, na co nas stać - Martyna Radosz (Bydgostia Bydgoszcz) w specjalnym wideo przygotowanym przez kanał Polskie Wiosła PZTW na YouTube.