Międzyszkolna Liga Szachowa na mecie. Zwycięzcy nagrodzeni [ZDJĘCIA]

ak | 7 cze 09:06 W sobotę (4 czerwca) odbył się dziesiąty i zarazem ostatni turniej Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2021/2022. Po raz pierwszy w całej edycji ligi turniej odbył się w Żninie, w hali sportowej SP nr 2. W klasyfikacji generalnej szkół zwyciężyła SP w Łochowie wyprzedzając o trzy punkty SP w Łubiance. Trzecie miejsce zajął Zespół Szkół w Barcinie.

Ciepło, możliwy deszcz a nawet burza [POGODA]

Redaktor | 7 cze 06:33 Chmury, które w chwili pisania tej prognozy mamy nad Bydgoszczą, zostały tu sprowadzone przez niż znad morza Północnego, co widać doskonale na zdjęciach satelitarnych (https://pl.sat24.com/pl/)

Wracają deszcze [POGODA]

Redaktor | 6 cze 08:04 Po słonecznej i pogodnej niedzieli, od zachodu rozpocznie się znów zmiana typu pogody. Wróci niż z frontem atmosferycznym i opady deszczu, co powinno nas cieszyć, bo po trwającej miesiąc suszy woda wciąż jest potrzebna.

Kierunek na lato 2022: wyspa Rodos

Redaktor | 5 cze 09:02 Poza Kretą żadna z pozostałych 100 greckich wysp nie może pochwalić się taką liczbą turystów jak Rodos. Jest główną wyspą Dodekanezu, największą i najpiękniejszą. To jeden z najpopularniejszych kierunków na lato 2022 roku.