Wigilijna jesień [POGODA]

Redaktor | 24 gru 15:00 Na zachodzie i północy kontynentu obserwujemy silne cyklony przynoszące załamanie pogody w pasie od Skandynawii po wyspy Brytyjskie i półwysep Iberyjski

Sporo deszczu [POGODA]

Redaktor | 23 gru 06:27 Jesteśmy na skraju rozległego niżu z ośrodkiem nad północną Skandynawią. Z zachodu na wschód przemieszczają się mało aktywne fronty atmosferyczne. Napływa wilgotne powietrze polarne morskie. Ciśnienie jest niskie, ale pod koniec dnia zacznie rosnąć.

Rusza kolejny parking Park&Ride. Tym razem w Fordonie [VIDEO]

Redaktor | 22 gru 15:07 W środę (28 grudnia) ZDMiKP uruchamia kolejny parking w ramach bydgoskiego systemu Park&Ride (Parkuj i Jedź). Kierowcom udostępniony zostanie parking w Fordonie przy skrzyżowaniu ul. Akademickiej i Korfantego. To już czwarty parking w systemie Park & Ride w Bydgoszczy. Pozwala on pozostawić samochód na parkingu i podróżować komunikacją miejską w atrakcyjnej cenie.

Chmurnie, ciepło i deszczowo [POGODA]

Redaktor | 22 gru 06:40 Ogromny, wieloośrodkowy niż rozciąga się nad całym północnym Atlantykiem i nad większą częścią Europy, z wyjątkiem jej południowych półwyspów.

Trwają ostatnie przygotowania do Orszaku Trzech Króli

Redaktor | 21 gru 11:19 6 stycznia 2023r będziemy świętować 10 lecie Bydgoskiego Orszaku Trzech Króli, który pojawił się po raz pierwszy na ulicach Bydgoszczy w 2014r. Pomysł przyjęto z entuzjazmem. Od razu wpisał się do czołówki największych orszaków w Polsce.