Wokół zera [POGODA]

Redaktor | 27 lut 06:23 Jeszcze w sobotę mieliśmy bardzo niskie ciśnienie. Dziś jesteśmy już w obszarze ciśnień wysokich — rano było w Bydgoszczy 769 mm słupka rtęci, co od soboty daje wzrost o prawie 30 mm

Recydywa zimy [POGODA]

Redaktor | 26 lut 08:23 Za oknem zaczął padać śnieg, a temperatura o godzinie ósmej wyniosła w Bydgoszczy zero stopni.

Prawie w centrum niżu [POGODA]

Redaktor | 25 lut 08:33 Front chłodny przemieścił się w nocy nad Polską. Od północnego zachodu nasuwać się będzie front okluzji tego samego niżu.

Kwitnące kwietniki nie tylko na wiosnę

Redaktor | 24 lut 09:28 Chociaż do wiosny został jeszcze miesiąc trwają już przygotowania do obsadzania miejskich kwietników w Salonie Bydgoszczy. Reprezentacyjne parki i skwery upiększą kompozycje bratków, pelargonii, begonii, róż i ozdobnych traw. Będą kwitły nie tylko wiosną.

W stronę ochłodzenia [POGODA]

Redaktor | 24 lut 06:48 Jest tak jak zapowiadaliśmy — niż wędruje na wschód, a jego centrum jest aktualnie nad środkowym Bałtykiem.

Rozpoznajesz tych mężczyzn? Włamali się i ukradli m.in. mini quada [VIDEO]

Redaktor | 23 lut 12:43 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Zaginął 16-letni Patryk z Miedzynia [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 22 lut 09:23 Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje 16-letniego Patryka Jagodzińskiego, który w piątek (17 lutego) około godziny 6.00 wyszedł z miejsca zamieszkania na osiedlu Miedzyń i do chwili obecnej do niego nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.