Ni to zima, ni przedwiośnie… [POGODA]

Redaktor | 31 sty 06:40 Jesteśmy pod wpływem niżów wędrujących znad Atlantyku nad morze Barentsa. Po południu od zachodu nasunie się kolejna zatoka niżowa i układ frontów atmosferycznych. Napływa wilgotne powietrze polarne morskie.

Wicher wieje [POGODA]

Redaktor | 30 sty 06:47 Wiatr i deszcz łącznie — to najprostsza definicja takiej pogody, której nie lubimy najbardziej. I tak niestety będzie dziś.

Cyrkulacja zachodnia [POGODA]

Redaktor | 29 sty 08:38 Po tygodniowym okresie zalegania układu wyżowego nad naszą częścią Europy rozpoczyna się wędrówka niżów z zachodu na wschód.

Przed ociepleniem [POGODA]

Redaktor | 28 sty 09:48 Od Atlantyku, przez Francję, kraje Beneluksu, Niemcy, Polskę po Litwę, Łotwę oraz Rosję rozbudował się klin wysokiego ciśnienia.

Ślisko i nieprzyjemnie [POGODA]

Redaktor | 27 sty 08:05 IMGW wydało ostrzeżenie: do godz. 10:00 dnia 27.01.2023r. miejscami prognozowane są słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź.

Australian Open – Linette przegrała półfinał z Sabalenką

Redaktor | 26 sty 19:34 Gratulujemy Magdzie Linette (AZS Poznań) pierwszego półfinału w Wielkim Szlemie! W meczu o miejsce w finale Australian Open 2023 przegrała w czwartek z niepokonaną w tym roku Aryną Sabalenką 6:7 (1-7), 2:6. O tytuł w deblu zagra Jan Zieliński (CKT Grodzisk Maz.) w parze z Hugo Nysem z Monako.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się z policją [VIDEO]

Redaktor | 26 sty 17:19 Policjanci z Posterunku Policji Osowa Góra zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.