MuzyKuny po raz pierwszy w Światłowni! [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 9 cze 16:44 MuzyKuny, czyli duet braci Radka i Daniela Kuneckich, po raz pierwszy wystąpi w bydgoskiej Światłowni (ul. Świętej Trójcy 15)  w piątek 10 czerwca o godz. 18.00. Bracia zabiorą słuchaczy na wędrówkę w świat górskich potoków, wysokich szczytów i biwakowych ognisk.

Po lewej stronie blokady [POGODA]

Redaktor | 9 cze 07:02 Nadchodzą kolejne niże znad Atlantyku, ale dalszą ich wędrówkę na wschód blokuje słaby wyż, który usadowił się nad Rosją.

Zaginął 38-latek. Widziałeś go? [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 8 cze 12:22 Komisariat Policji Bydgoszcz Szwederowo poszukuje Zdzisława Ściesińskiego (lat 38),który 6 czerwca 2022 r. opuścił mieszkanie przy ul. Baczyńskiego w Bydgoszczy i udał się w rejon sklepu Leroy Merlin przy ul. Toruńskiej 101, skąd miał odjechać do pracy w Niemczech, gdzie jednak nie dotarł i obecnie brak z nim kontaktu.

Ponad 110-tonowy kolos na ulicach Bydgoszczy. Przekroczył wszelkie normy[VIDEO]

kd | 8 cze 11:26 Ponad 110-tonowy zespół pojazdów poddany kontroli przez kujawsko-pomorskich inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego poruszał się ulicami Bydgoszczy bez wymaganego zezwolenia. Dlatego trafił na parking depozytowy. Wcześniej jego kierowca został ukarany mandatem karnym, a wobec przewoźnika zostało wszczęte postępowanie administracyjne.

Nadchodzą niże i fronty [POGODA]

Redaktor | 8 cze 06:36 Trzy niże — dwa płytkie i jeden głębszy nadchodzą znad Atlantyku nad Europę. Pierwszy z nich jest już nad Danią i będzie odsuwał się nad północny Bałtyk.

Msza święta, korowód, uroczysta sesja sejmiku. Obchody Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 cze 17:29 Uroczysta sesja sejmiku województwa połączona z Forum Samorządowym w Toruniu była kulminacyjnym punktem oficjalnych obchodów Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego (7 czerwca). W wydarzeniu brali udział członkowie zarządu i radni województwa, a także przedstawiciele lokalnych samorządów, parlamentarzyści i przedstawiciele administracji rządowej.