Ruszył nabór na zajęcia dodatkowe

Redaktor | 31 sie 11:47 Koniec wakacji to dobry czas na zapisanie dzieci na zajęcia dodatkowe w nadchodzącym roku szkolnym. Pałac Młodzieży i młodzieżowe domy kultury przygotowały atrakcyjne oferty różnorodnych zajęć. Można wybierać spośród zajęć artystycznych, językowych, sportowych czy naukowych. Elektroniczne zapisy potrwają do 8 września br.

Kradzież perfum w Zielonych Arkadach. Rozpoznajesz tą kobietę?

Redaktor | 30 sie 14:23 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Nowe otwarcie Centrum Edukacji Muzealnej MOB na Wyspie Młyńskiej

Redaktor | 30 sie 14:01 Od września 2023 oficjalnie, po przerwie związanej z pracami remontowymi, zaczyna swoją pracę Centrum Edukacji Muzealnej. Jest to jeden z oddziałów Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Jego siedzibą jest budynek przy ul. Mennica 6 na Wyspie Młyńskiej, w którym zaaranżowano nowe przestrzenie dla działań edukacyjnych skierowanych dla dzieci, młodzieży oraz...

Nadal niestabilnie [POGODA]

Redaktor | 30 sie 06:37 Wspomniany wczoraj front odsunął się nieznacznie na wschód — w rejon wschodniej granicy naszego kraju. W całej Polsce jest już zatem chłodno, ale i pochmurnie.