Jak wybrać najlepszy tani kredyt gotówkowy?

Redaktor | 26 kwi 14:05 Jednym z najłatwiejszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Obecnie można to zrobić bez wychodzenia z domu. Cała procedura jest szybka i w efekcie pieniądze znajdą się na twoim koncie w ciągu zaledwie kilkunastu minut. Mimo wszystko warto pamiętać, że każdy kredyt to zobowiązanie. Jak wybrać dobry i tani kredyt gotówkowy? Dowiesz...

Kwietniowe dyżury telefoniczne w ZUS

kd | 1 kwi 08:11 Placówki ZUS w regionie zapraszają w kwietniu na dyżury telefoniczne z ekspertami. Tematy dyżurów dotyczyć będą elektronicznych form kontaktu z ZUS-em, zasad udzielania pełnomocnictwa w ZUS, korygowania dokumentów ubezpieczeniowych, zmian w składce zdrowotnej, czy świadczeń rodzinnych z ZUS.

Jak odzyskać pieniądze z polisolokaty?

Redaktor | 11 mar 2022 Kilka lat temu prawdziwy boom przeżywały produkty finansowe o wdzięcznej nazwie: polisolokaty. Był to doskonały plan na zarabianie pieniędzy przez różne instytucje, które posiadały je w swojej ofercie. Ubezpieczenie na korzystnych warunkach,  a w tle perspektywa dużego zysku często stawały się ryzykowną inwestycją przynoszącą straty.

Wypadek komunikacyjny – kto może dochodzić roszczeń i co można uzyskać?

Redaktor | 4 mar 2022 Na początku warto odpowiedzieć na pytanie, kogo dotyczy wypadek komunikacyjny. Mianowicie poszkodowanymi w tego typu zdarzeniach są nie tylko kierowcy samochodów, ale również motocykliści, piesi, rowerzyści, a także pasażerowie pojazdów. I każdemu bez wyjątku przysługuje prawo do odszkodowania.

ZUS przypomina o nowych terminach opłacania składek

Redaktor | 15 lut 2022 Po zmianach wprowadzonych przez Polski Ład płatnicy będą przekazywać dokumenty rozliczeniowe i opłacać składki za styczeń 2022 r. i kolejne miesiące do 5., 15. i 20. dnia następnego miesiąca.

Rozliczenie PIT. Informacja dla emerytów i rencistów [KOMUNIKAT KAS]

Redaktor | 7 lut 2022 Od 15 lutego do 2 maja będzie można składać zeznania PIT za 2021 r. np. w serwisie e-Urząd Skarbowy. Izba Administrcji Skarbowej w Bydgoszczy przypomina emerytom i rencistom, jak mogą przekazać 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego i wskazuje, jak najszybciej otrzymać zwrot podatku.