Description of Image

Nocny „spacer” po balustradzie mostu Staromiejskiego

materiał partnera | 11 maj 2022 W poniedziałek (9 maja) w nocy, czujne oko strażnika miejskiego obsługującego monitoring, natychmiast wychwyciło młodego mężczyznę, który stał na balustradzie mostu Sulimy – Kamińskiego. Zdarzenie zostało niezwłocznie przekazane do dyżurnego Komisariatu Policji Bydgoszcz – Szwederowo.

Wrzucili tablicę kierującą do Brdy. Wyśledził ich monitoring

materiał partnera | 29 kwi 2022 Obsługujący monitoring strażnik miejski zauważył młodych mężczyzn, którzy przechodząc przez most w okolicach Wyspy Młyńskiej w Bydgoszczy wyrzucili do rzeki tablicę będącą urządzeniem bezpieczeństwa ruchu drogowego. O zdarzeniu powiadomił dyżurnego Komendy Miejskiej Policji.

Wypił piwo na Starym Rynku, potem ukradł rower spod ratusza

kd | 16 lut 2022 We wtorek (15 lutego) około godz. 14.25 pracownik Straży Miejskiej obsługujący monitoring miejski zauważył mężczyznę siedzącego na ławce na Starym Rynku, który spożywał piwo. Po chwili mężczyzna udał się na dziedziniec ratusza, skąd zabrał rower.

Bydgoscy strażnicy w akcji: Udzielili pierwszej pomocy

materiał partnera | 21 sty 2022 Jak ważne są umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przekonali się w czwartek funkcjonariusze Straży Miejskiej. Pomogli leżącemu na chodniku przy ul. Sułkowskiego w Bydgoszczy nieprzytomnemu mężczyźnie.