O włos od tragedii. W mieszkaniu dym i czad

Redaktor | 7 lut 2020 Obecność tlenku węgla w jednym z budynków przy ul. Gdańskiej w sobotę (1 lutego) wykrył patrol straży miejskiej, wezwany przez zaniepokojoną zadymieniem kobietę. Okazało się, że w budynku nie zrobiono przeglądu kominiarskiego, a ponadto palono śmieciami.

Rozpalił ognisko na swojej posesji [ZDJĘCIA]

Redaktor | 19 maj 2019 Patrol Straży Miejskiej udał się w środę (15 maja) około godz. 10:40 na ul. Przejazd, gdzie według zgłaszającego, miało być rozpalone ognisko na terenie jednej z posesji.

Miał dosyć psich odchodów

Redaktor | 21 mar 2019 Ktoś rozsypał środek chemiczny przed kamienicą na ul. Wincentego Pola w Bydgoszczy. Interweniowały straż miejska, straż pożarna i policja.

Nożownika namierzył monitoring

Redaktor | 26 lut 2019 Pracownik bydgoskiej Straży Miejskiej, obsługujący monitoring miejski w niedzielę (24 lutego) około godz. 00:36 zwrócił uwagę na mężczyznę, stojącego przed jednym z pubów na Starym Rynku. W pewnym momencie obserwowany wyjął przedmiot przypominający nóż i zaczął nim wymachiwać, prezentując go dwójce towarzyszących mu mężczyzn.

Pachnąca wiosna na placu Wolności [AKCJA]

Redaktor | 17 kwi 2018 Pachnąca wiosna to nie tylko kwitnące kwiaty na trawnikach. Miejscy strażnicy przekonywali dziś (17 kwietnia na placu Wolności, że należy również sprzątać po swoich czworonożnych pupilach.

Strażnicy poszukiwani. Jest robota

Redaktor | 15 lut 2018 Bydgoska Straż Miejska czeka na odważnych. Dziś ogłosiła nabór. Wśród warunków pracy m.in. narażenie na kontakt fizyczny z osobą obezwładnianą lub zarażoną HIV.