Sprawdź swoją wiedzę o bydgoskim wioślarstwie. Konkurs

Redaktor | 5 mar 2020 W sobotę (7 marca) w siedzibie LOTTO-Bydgostii odbędzie się konkurs wiedzy o bydgoskim wioślarstwie. To propozycja dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy będą musieli wykazać się wiedzą obejmującą okres od 1920 do 2019 roku.

82 uczniów szkół wzięło udział w zawodach szachowych

Redaktor | 16 gru 2019 W sobotę (14 grudnia) 82 zawodników wzięło udział w Enea Operator Międzyszkolnej Lidze Szachowej, która odbyła się w Koronowie. Miejscem rozgrywek był Urząd Miasta i Gminy, w którym zadbano o przestronną salę i poczęstunek.

Hanna Bakuniak pokonała Lodową Milę

Redaktor | 13 gru 2019 International Ice Swimming Association zatwierdziło moją Lodową Milę! Tym samym z rezultatem 23 min i 7 sekund zapisuję się na kartach jako pierwsza Polka, a 332. osoba z całego globu, która pokonała ponad 1609 m w lodowatej wodzie - poinformowała bydgoszczanka na Facebooku.

LOTTO-Bydgostia podsumowała sezon sukcesów [ZDJĘCIA]

Redaktor | 29 lis 2019 Miniony sezon po raz kolejny przyniósł bydgoskim wioślarzom szereg triumfów. W Miejskim Centrum Kultury 25 listopada przedstawiciele klubu LOTTO-Bydgostia podsumowali ostatnie osiągnięcia i podzielili się olimpijskim nadziejami.