Memoriał godny pamięci Ireny Szewińskiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 cze 2019 Ozdobą 1. Memoriału Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy były biegi na 400 metrów kobiet i 800 metrów mężczyzn oraz występ młociarzy. Kibice zapamiętają też uroczystą oprawę zawodów i wyświetlony na telebimie słynny bieg Ireny Szewińskiej na stadionie Zawiszy z 1976 roku, w którym pobiła rekord świata na 400 metrów.

Wojciechowski wyskoczył na igrzyska olimpijskie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 cze 2019 Paweł Wojciechowski wynikiem 5,81 m wygrał konkurs „Tyczka na Wyspie” i tym samym wypełnił wymagane minimum olimpijskie. Zawody na Wyspie Młyńskiej były preludium 1. Memoriału Ireny Szewińskiej, który odbędzie się w środę (12 czerwca) na stadionie Zawiszy Bydgoszcz.

Adrianna Sułek została mistrzynią Polski seniorów

Redaktor | 11 cze 2019 W Krakowie rozegrano Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach. Jedną z gwiazd zawodów była Adrianna Sułek (Zawisza Bydgoszcz), która ze świetnym rekordem życiowym została po raz pierwszy w karierze mistrzynią Polski seniorów w siedmioboju.

Mistrzowie zapraszają na święto lekkoatletyki [ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 cze 2019 Iga Baumgart-Witan, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek i Marcin Lewandowski spotkali się z bydgoszczanami w Galerii Pomorskiej. Zachęcali do przyjścia na stadion Zawiszy na 1. Memoriał Ireny Szewińskiej i konkurs skoku o tyczce na Wyspie Młyńskiej.

Dęby ruszają na podbój Europy

Redaktor | 8 cze 2019 Zwycięstwo w turnieju i awans do wyższej kategorii europejskich pucharów – taki cel stawiają sobie baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko przed wyjazdem do Bułgarii na Kwalifikacje Pucharu Federacji.

Studentki UKW powalczą na Akademickich Mistrzostwach Polski

Redaktor | 7 cze 2019 To będą trzy dni z piłką ręczną na wysokim poziomie. W piątek w Krakowie rozpoczną się finały Akademickich Mistrzostw Polski, a wystartują w nich zawodniczki i zawodnicy występujący na co dzień w najwyższych klasach rozgrywkowych.

Nasi daleko na piłkarskich mistrzostwach studentów

Redaktor | 6 cze 2019 Politechnika Opolska po raz trzeci z rzędu wygrała Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce nożnej. W finale imprezy, która odbyła się w Lesznie, opolski zespół pokonał Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu 3:0.