Dęby w finale ekstraligi. Zdetronizowały Silesię

Redaktor | 10 wrz 2019 Po zwycięstwie 2:1 z Silesią w Rybniku, KWK Construction Dęby Osielsko awansowały do finału Ekstraligi baseballu po raz pierwszy od 2013 roku. W finale zmierzą się ze swym odwiecznym rywalem Stalą Kutno.

Dęby awansowały do finału Ekstraligi

Redaktor | 8 wrz 2019 Baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko awansowali do finału Ekstraligi po zwycięstwie 2:1 z Silesią w Rybniku. Zespół z Osielska wygrał 3-0 rywalizację w półfinale play-off Ekstraligi i zagra w finale po raz pierwszy od 2013 roku. Finałowym rywalem będzie Stal Kutno.

Dęby walczą o medale na dwóch frontach [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 6 wrz 2019 Szeroka kadra zawodnicza KWK Construction Dębów Osielsko pozwoli klubowi w najbliższy weekend wziąć udział w rozgrywkach dwóch lig. Podstawowy skład wybiera się do Rybnika na trzeci i czwarty mecz półfinału play-off Ekstraligi, natomiast zaplecze rozpocznie w Osielsku walkę o medale Bałtyckiej Ligi Baseballu.

Zdobyły medal mistrzostwa świata i jadą do Tokio

Redaktor | 25 sie 2019 Helena Wiśniewska i Katarzyna Kołodziejczyk zdobyły brązowy medal mistrzostw świata w węgierskim Szeged. Kajakarki Zawiszy razem z Karoliną Nają i Anną Puławską obroniły trzecie miejsce z ubiegłego roku w konkurencji K4 500m.

Bydgoscy lekkoatleci z medalami mistrzostw Polski

Redaktor | 25 sie 2019 Siedem medali - cztery złote, dwa srebrne i jeden brązowy – zdobyli na mistrzostwach Polski lekkoatleci bydgoskiego Zawiszy. Złoto dla Bydgoszczy dorzuciła jeszcze Iga Baumgart-Witan w biegu na 400 metrów kobiet.

Polski półfinał w turnieju tenisowym

Redaktor | 17 sie 2019 Jan Zieliński oraz Daniel Michalski solidarnie wygrali swoje piątkowe (16 sierpnia) mecze i zameldowali się w półfinale turnieju Bydgoszcz Solano Centrum Cup, rozgrywanym na kortach przy ul. Nowotoruńskiej 8. Obaj zawodnicy znajdują się w tej samej połowie drabinki, a to oznacza, że w sobotę stoczą między sobą pojedynek o miejsce w finale.