Rewelacyjne wyniki w Memoriale Kamili Skolimowskiej

Redaktor | 7 wrz 2020 Zwycięstwami faworytów zakończyła się rywalizacja lekkoatletów w 11. Memoriale Kamili Skolimowskiej na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Gwiazdą zawodów był niemiecki oszczepnik Johannes Vetter, który otarł się o rekord świata. To ostatnia wielka impreza w tym sezonie w Polsce, a kolejną będą już marcowe Halowe Mistrzostwa Europy w Toruniu.

Osielszczanie kontra Centaury. Triumf i przegrana

Redaktor | 17 sie 2020 Z połowicznym sukcesem wracają baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko z wyjazdowego starcia z Centaurami Warszawa. Pierwszy mecz osielszczanie wygrali 4:2, w drugim, po zaciętej walce i dogrywce, ulegli Centaurom 4:5. Mecze rozegrane zostały w Kutnie, ponieważ z powodu pandemii Centaury nie mogą w tym sezonie korzystać z boiska w amerykańskiej szkole w Warszawie.

Dęby Osielsko wróciły ze Śląska z porażką i zwycięstwem

Redaktor | 28 lip 2020 Do ostatnich piłek ważyły się losy obu meczów Ekstraligi baseballu rozegranych przez KWK Construction Dęby Osielsko w niedzielę (26 lipca) w Żorach. Pierwsze starcie dopiero w dogrywce wygrały Gepardy 5:4, w rewanżu dwa obiegi zdobyte w ostatniej rundzie dały zwycięstwo 11:10 osielszczanom!

Bydgoska firma Archigeum przywróci blask skoczni w Harrachovie

Krzysztof Drozdowski | 19 lip 2020 Bydgoscy architekci z pracowni Archideum wciąż podwyższają swoje loty. Po tym jak w zeszłym roku zaprojektowali kompleks "Średniej krokwi" w Zakopanem, teraz zabrali się za skocznię mamucią w Harrachovie. Na tym obiekcie wiele sukcesów odniósł Adam Małysz.

Dęby rozgromione na własnym boisku. Dwa shutouty [WYNIKI]

Redaktor | 13 lip 2020 Srogiej lekcji baseballu udzielił KWK Construction Dębom Osielsko mistrz Polski Stal Kutno. Zamiast rewanżu za ubiegłoroczny finał Ekstraligi, oglądaliśmy w Osielsku dwa pogromy, w których gospodarze nie zdobyli żadnego obiegu, a w pierwszym spotkaniu nie wybili żadnego hita. Oba mecze zakończyły się rundę wcześniej niż planowano, wskutek wysokiej przewagi Stali.

O bydgoskim wioślarstwie wiedzą mnóstwo [WYNIKI KONKURSU]

Redaktor | 9 mar 2020 W sobotę (7 marca) w siedzibie LOTTO-Bydgostia odbył się konkurs wiedzy o historii bydgoskiego wioślarstwa w latach 1920-2019. Konkurs organizowany przez Porozumienie ,,Bydgoskie wioślarstwo” skierowany był do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.