Archers Bydgoszcz podejmą Barbarians Koszalin

Redaktor | 9 sie 2019 Klub Sportowy Archers Bydgoszcz zaprasza na mecz futbolu amerykańskiego w ramach Ligi Futbolu Amerykańskiego 9 (wersja 9-osobowa). Przeciwnikiem Archers Bydgoszcz będą zawodnicy reprezentujący klub Barbarians Koszalin.

Ewa Swoboda: Chcemy pokazać Niemcom, że jesteśmy mocniejsi

Redaktor | 9 sie 2019 – Jesteśmy w formie, a ja na pewno nie zrobię falstartu, jak dwa lata temu – mówi przed Drużynowymi Mistrzostwami Europy w Lekkiej Atletyce biegaczka Ewa Swoboda. Impreza rozpocznie się na stadionie w Bydgoszczy w piątek (9 sierpnia) o 18.30.

Bydgoscy akademicy w judo wypadli blado

Redaktor | 5 sie 2019 W dniach od 1 do 3 sierpnia odbywały się w Zagrzebiu (Chorwacja) Akademickie Mistrzostwa Europy w Sportach Walki czyli EUSA Combat Championships. W rywalizacji judoków wzięło udział ponad 350 zawodników i zawodniczek z europejskich uczelni.

Zawiszacy mistrzami świata

Redaktor | 4 sie 2019 Aleksander Kitewski i Norman Zezula zdobyli złoty medal w konkurencji C2 500m młodzieżowych mistrzostw świata w rumuńskiej Pitesti.

Polska drużyna lekkoatletyczna będzie walczyć na stadionie Zawiszy

Redaktor | 3 sie 2019 54. zawodniczek i zawodników (w tym pięcioro z bydgoskich klubów) znalazło się w składzie reprezentacji Polski, która 9 sierpnia w Bydgoszczy rozpocznie Drużynowe Mistrzostwa Europy. Polacy bronić będą wywalczonego dwa lata temu w Lille srebrnego medalu. W zawodach udział weźmie dwanaście reprezentacji.

Bydgoszcz gotowa na Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce

Redaktor | 25 lip 2019 Dwanaście najlepszych lekkoatletycznych reprezentacji wystąpi w Drużynowych Mistrzostwach Europy, które odbędą się w drugi weekend sierpnia w Bydgoszczy. Na stadionie Zawiszy pojawią się największe lekkoatletyczne gwiazdy, a dla fanów i zawodników zaśpiewają znani wokaliści – Małgorzata Ostrowska i Igor Herbut.

Bydgoskie kluby futbolu amerykańskiego łączą się

Redaktor | 20 lip 2019 Stało się! Wielokrotnie prowadzone rozmowy dobiegły końca. Po ostatnich perturbacjach związanych z rozgrywkami Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego postanowiliśmy połączyć siły z Herosami Bydgoszcz – informuje Bydgoszcz Archers.

W piłkę ręczną najlepiej w Europie grają akademiczki z Lublina

Redaktor | 12 lip 2019 Drużyny Wyższej Szkoły Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie wśród kobiet oraz Uniwersytetu w Granadzie zwyciężyły w Akademickich Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej, które zakończyły się w Bydgoszczy. W imprezie udział wzięły 22 drużyny z jedenastu krajów.

Apetyty były większe. Polska zajęła szóste miejsce

Redaktor | 7 lip 2019 W dwóch ostatnich spotkaniach podczas baseballowych Mistrzostw Europy Grupy B reprezentacja Polski w rywalizacji o miejsca 5-8 pokonała Rumunię 10:1 i przegrała z Białorusią 2:12. Polacy zajęli ostatecznie szóste miejsce w turnieju rozegranym w Trnawie oraz Bratysławie (Słowacja) i utrzymali się w Grupie B, choć apetyty były znacznie większe.