Zawiszacy mistrzami świata

Redaktor | 4 sie 2019 Aleksander Kitewski i Norman Zezula zdobyli złoty medal w konkurencji C2 500m młodzieżowych mistrzostw świata w rumuńskiej Pitesti.

Polska drużyna lekkoatletyczna będzie walczyć na stadionie Zawiszy

Redaktor | 3 sie 2019 54. zawodniczek i zawodników (w tym pięcioro z bydgoskich klubów) znalazło się w składzie reprezentacji Polski, która 9 sierpnia w Bydgoszczy rozpocznie Drużynowe Mistrzostwa Europy. Polacy bronić będą wywalczonego dwa lata temu w Lille srebrnego medalu. W zawodach udział weźmie dwanaście reprezentacji.

Bydgoszcz gotowa na Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce

Redaktor | 25 lip 2019 Dwanaście najlepszych lekkoatletycznych reprezentacji wystąpi w Drużynowych Mistrzostwach Europy, które odbędą się w drugi weekend sierpnia w Bydgoszczy. Na stadionie Zawiszy pojawią się największe lekkoatletyczne gwiazdy, a dla fanów i zawodników zaśpiewają znani wokaliści – Małgorzata Ostrowska i Igor Herbut.

Bydgoskie kluby futbolu amerykańskiego łączą się

Redaktor | 20 lip 2019 Stało się! Wielokrotnie prowadzone rozmowy dobiegły końca. Po ostatnich perturbacjach związanych z rozgrywkami Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego postanowiliśmy połączyć siły z Herosami Bydgoszcz – informuje Bydgoszcz Archers.

W piłkę ręczną najlepiej w Europie grają akademiczki z Lublina

Redaktor | 12 lip 2019 Drużyny Wyższej Szkoły Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie wśród kobiet oraz Uniwersytetu w Granadzie zwyciężyły w Akademickich Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej, które zakończyły się w Bydgoszczy. W imprezie udział wzięły 22 drużyny z jedenastu krajów.

Apetyty były większe. Polska zajęła szóste miejsce

Redaktor | 7 lip 2019 W dwóch ostatnich spotkaniach podczas baseballowych Mistrzostw Europy Grupy B reprezentacja Polski w rywalizacji o miejsca 5-8 pokonała Rumunię 10:1 i przegrała z Białorusią 2:12. Polacy zajęli ostatecznie szóste miejsce w turnieju rozegranym w Trnawie oraz Bratysławie (Słowacja) i utrzymali się w Grupie B, choć apetyty były znacznie większe.

Baseballowy mecz na szczycie w Osielsku

Redaktor | 28 cze 2019 Bałtycka Liga Baseballu zbliża się do zakończenia fazy grupowej. W sobotę i niedzielę w Osielsku rozegrane zostaną dwa dwumecze. Szczególnie ważny będzie niedzielny pojedynek „na szczycie”.