Dęby z wielką szansą na tytuł mistrza

Redaktor | 20 wrz 2019 Już tylko jednego zwycięstwa potrzebują baseballiści KWK Construction Dębów, by po raz drugi w historii wywalczyć tytuł mistrza Polski seniorów. W sobotę (godz. 14.00) na stadionie w Osielsku zmierzą się po raz trzeci ze Stalą, po wygraniu dwóch pierwszych spotkań Finału Ekstraligi przed tygodniem w Kutnie.

Dęby o krok od mistrzostwa Polski

Redaktor | 16 wrz 2019 Maksymalną zdobycz dwóch zwycięstw wywożą z „jaskini lwa” baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko. W sobotę i niedzielę (14-15 września) w Kutnie dwukrotnie pokonali miejscową Stal 5:3 i 5:1 w finałach play-off Ekstraligi baseballu. W rywalizacji do trzech zwycięstw osielszczanie prowadzą 2-0 i potrzebują już tylko jednego zwycięstwa do zdobycia drugiego w historii...

Dęby triumfowały nad Stalą w finale ekstraligi

Redaktor | 15 wrz 2019 W pierwszym meczu finałowym Ekstraligi baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko pokonali w Kutnie miejscową Stal 5:3! Home runy wybili Paweł Jasiakiewicz i Radosław Zajda, a dla Stali Mateusz Serafin. W finałowej serii do 3 zwycięstw KWK Construction Dęby prowadzą 1-0.

Dęby w finale ekstraligi. Zdetronizowały Silesię

Redaktor | 10 wrz 2019 Po zwycięstwie 2:1 z Silesią w Rybniku, KWK Construction Dęby Osielsko awansowały do finału Ekstraligi baseballu po raz pierwszy od 2013 roku. W finale zmierzą się ze swym odwiecznym rywalem Stalą Kutno.

Dęby awansowały do finału Ekstraligi

Redaktor | 8 wrz 2019 Baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko awansowali do finału Ekstraligi po zwycięstwie 2:1 z Silesią w Rybniku. Zespół z Osielska wygrał 3-0 rywalizację w półfinale play-off Ekstraligi i zagra w finale po raz pierwszy od 2013 roku. Finałowym rywalem będzie Stal Kutno.

Dęby walczą o medale na dwóch frontach [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 6 wrz 2019 Szeroka kadra zawodnicza KWK Construction Dębów Osielsko pozwoli klubowi w najbliższy weekend wziąć udział w rozgrywkach dwóch lig. Podstawowy skład wybiera się do Rybnika na trzeci i czwarty mecz półfinału play-off Ekstraligi, natomiast zaplecze rozpocznie w Osielsku walkę o medale Bałtyckiej Ligi Baseballu.

Zdobyły medal mistrzostwa świata i jadą do Tokio

Redaktor | 25 sie 2019 Helena Wiśniewska i Katarzyna Kołodziejczyk zdobyły brązowy medal mistrzostw świata w węgierskim Szeged. Kajakarki Zawiszy razem z Karoliną Nają i Anną Puławską obroniły trzecie miejsce z ubiegłego roku w konkurencji K4 500m.

Bydgoscy lekkoatleci z medalami mistrzostw Polski

Redaktor | 25 sie 2019 Siedem medali - cztery złote, dwa srebrne i jeden brązowy – zdobyli na mistrzostwach Polski lekkoatleci bydgoskiego Zawiszy. Złoto dla Bydgoszczy dorzuciła jeszcze Iga Baumgart-Witan w biegu na 400 metrów kobiet.