Adrianna Sułek i Ondrej Kopecky wygrali 1. Memoriał Wiesława Czapiewskiego w Bydgoszczy

Redaktor | 15 maj 21:49 Polska halowa wicemistrzyni świata Adrianna Sułek i Czech Ondrej Kopecky wygrali 1. Memoriał Wiesława Czapiewskiego, który odbył się w Bydgoszczy. – Jesteśmy szczęśliwi, że udało się w ten sposób upamiętnić wyjątkowego człowieka dla polskiej lekkiej atletyki i zrobimy wszystko, by ten Memoriał organizować w kolejnych latach – mówi dyrektor mityngu Krzysztof Wolsztyński.

Dwie wielkie imprezy lekkoatletyczne w Bydgoszczy. Wystąpią gwiazdy!

Redaktor | 12 maj 15:41 Dziewięciu dziesięcioboistów i dwanaście siedmioboistek wystartuje w 1. Memoriale Wiesława Czapiewskiego, który w najbliższy weekend (14-15 maja) odbędzie się w Bydgoszczy. To jedna z dwóch dużych lekkoatletycznych imprez w naszym mieście, bo już 3 czerwca na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka odbędzie się 4. Memoriał Ireny Szewińskiej. Nie zabraknie wielkich...

Iwona Baumgart z tytułem Trenerki Roku 2021

Redaktor | 22 kwi 16:03 Trenerka i jednocześnie mama mistrzyni olimpijskiej w sztafecie mieszanej 4×400 m z Tokio 2021 Igi Baumgart-Witan, Iwona Baumgart, została laureatką XXI edycji konkursu „Trenerka Roku” organizowanego przez Komisję Sportu Kobiet przy Polskim Komitecie Olimpijskim .

Wieloboiści będą mieli swój miting na stadionie Zawiszy

Redaktor | 17 kwi 11:40 – Zawsze medale dedykuję trenerowi Czapiewskiemu. To była dla mnie wyjątkowa postać – mówi Adrianna Sułek, halowa wicemistrzyni świata w lekkoatletycznym pięcioboju. 14 i 15 maja w Bydgoszczy odbędzie się 1. Memoriał Wiesława Czapiewskiego, a udział mają w nim wziąć wieloboiści z całego świata.

Szachowy weekend w Bydgoszczy! Zmagania w Holiday Inn [RELACJA]

Jakub Korpalski | 11 mar 21:41 W ten weekend fani szachów w Bydgoszczy mają się z czego cieszyć - miasto stało się areną dwóch dużych turniejów. Do niedzieli (13 marca) potrwają Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich, a w piątek (11 marca) odbyły się Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy w Szachach Błyskawicznych.

Bydgoszcz znów szachową stolicą Polski. W piątek rozpoczną się zmagania drużyn

Redaktor | 10 mar 17:32 35 tysięcy złotych wynosi pula nagród w Drużynowych Mistrzostwach Polski Cukier EKSTRALIGA w Szachach Szybkich. Zawody zostaną rozegrane w Bydgoszczy, od 11 do 13 marca. – Wysoki poziom gry oraz wiele emocji zapewni 12 czołowych polskich drużyn, które zaanonsowały swoje najsilniejsze składy – zapowiadają organizatorzy.

Polska nie zagra z Rosją! Jest wspólne stanowisko piłkarzy i PZPN

ak | 26 lut 14:19 Reprezentacja Polski nie zagra z Rosją w barażowym meczu o awans do mistrzostw świata 2022, który planowany był na 24 marca i miał się odbyć w Moskwie – poinformował w sobotę (26 lutego) Cezary Kulesza, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Decyzję potwierdzili kapitan reprezentacji Robert Lewandowski, a także piłkarze reprezentacji Polski.

CITY TRAIL Bydgoszcz po raz czwarty w tym sezonie. Na mecie znów najszybciej Brzezińscy

Redaktor | 20 lut 20:48 Czwarty bieg CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Bydgoszcz w sezonie 2021/2022 odbył się w niedzielę (20 lutego) na tradycyjnej trasie w Myślęcinku (…). Przełajową piątkę ze startem i metą na Polanie Różopole wygrał – po raz trzeci w sezonie – Błażej Brzeziński. Wśród kobiet triumfowała jego żona Aleksandra, która jest w trwającej edycji niepokonana na bydgoskiej trasie...

Konrad Bukowiecki: Gdyby nie moi bliscy, być może skończyłbym karierę

Redaktor | 18 lut 10:13 Prawie dwa lata walczył ze zdrowiem, stracił szanse na medalowy sukces na igrzyskach w Tokio i nosił się z zamiarem zakończenia kariery sportowej. Konrad Bukowiecki przetrwał najtrudniejsze chwile, a ten sezon rozpoczął z przytupem, bo prowadzi na światowych listach w pchnięciu kulą. 22 lutego wystąpi w mityngu Copernicus Cup w Toruniu.