Weekend z baseballem [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 28 maj 12:03 Pracowity weekend czeka baseballistów KWK Construction Dębów Osielsko. W sobotę jadą do Miejskiej Górki, gdzie swoje mecze rozgrywają Goats Poznań - rywal osielszczan w Bałtyckiej Lidze Baseballu. Natomiast w niedzielę w Osielsku KWK Construction Dęby podejmą w dwumeczu Ekstraligi Barons Wrocław, aktualnych mistrzów Polski.

Młodzi szachiści wznowili grę w klasycznym wydaniu [ZDJĘCIA]

ak | 28 maj 06:26 Po kilku miesiącach przerwy związanej z pandemią 68 zawodników wzięło udział w 4. rundzie Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa. Zawody w Hali Widowiskowo-Sportowej w Barcinie odbyły się po raz pierwszy. Współorganizatorem wydarzenia był barciński Zespół Szkół.

Szachy można oglądać dziś tak, jak piłkę nożną [ROZMOWA]

Jakub Korpalski | 6 maj 10:52 Organizacja jest bardzo dobra, żeby nie powiedzieć, że super dobra. Wszystko co potrzeba w takim turnieju, zostało zapewnione. - mówi sędzia Ulrich Jahr. Odbywające się w Bydgoszczy Mistrzostwa Polski w Szachach trwać będą do 8 maja.

Arcymistrzyni Soćko: Jestem zawodniczką głodną sukcesów [ROZMOWA]

Krzysztof Drozdowski | 30 kwi 11:23 – Gra z komputerem jest nieciekawa. Brakuje w niej emocji, spojrzeń i stanięcia oko w oko z przeciwnikiem – mówi arcymistrzyni szachowa Monika Soćko. W Bydgoszcz trwa już gra na żywo – w środę (28 kwietnia) otwarto Mistrzostwa Polski w Szachach.