Description of Image

Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa - edycja 11 [PODSUMOWANIE]

Redaktor | 9 kwi 16:18 11 turniej Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej odbył się w nowym miejscu w hali sportowej ZS Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie. To piękny, przestronny obiekt, który pomieścił wszystkich 120 zawodników przybyłych na ligę. Podziękowania dla pracowników szkoły, oraz Piotra Szulca, który do niej uczęszcza za przygotowanie obiektu do gry.

Międzyszkolna Liga Szachowa Enea Operator - to już 8 edycja [RELACJA]

Redaktor | 6 lut 17:48 W sobotę 3 lutego odbył się 8 turniej Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Tym razem udaliśmy się do Szkoły Podstawowej im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Wójt Dariusz Fundator oraz jego zastępca Paweł Zuehlke oraz Dyrektor szkoły Danuta Ferenstain wraz z zastępczynią Moniką Czarnecką. Organizatorów reprezentował...

Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa. Za nami turniej w Górsku [ZDJĘCIA]

Redaktor | 15 maj 2023 11. turniej Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej odbył się 13 maja w Szkole Podstawowej im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku. Tradycją już stało się, że ten turniej odbywa się w trakcie majówki, która organizowana jest przy szkole. Było więc dużo wystawców, pyszności, zabaw i atrakcji. Zapewne niektórzy z zawodników szybko kończyli partie, żeby móc z nich...

8. turniej Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej za nami [ZDJĘCIA]

Redaktor | 20 lut 2023 8. turniej Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej odbył się 18 lutego w nowym miejscu - w Zespole Szkół w Dąbrowie Chełmińskiej. Jest to kolejna lokalizacja, która zaprosiła naszą ligę do siebie. Widać tam sprzyjające warunki do gry w szachy, bowiem na starcie pojawiło się aż 129 zawodników w wieku od 5 do 20 lat!

Puchar Davisa – Polacy przegrywają z Japonią 0:2

Redaktor | 4 lut 2023 Polscy tenisiści przegrywają z Japonią 0:2 po pierwszym dniu spotkania o Puchar Davisa w mieście Miki. W sobotnich pojedynkach singlowych porażek doznali Daniel Michalski (PZT Team/WKT Mera Warszawa) i Kacper Żuk (PZT Team/Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki).

Australian Open – Linette przegrała półfinał z Sabalenką

Redaktor | 26 sty 2023 Gratulujemy Magdzie Linette (AZS Poznań) pierwszego półfinału w Wielkim Szlemie! W meczu o miejsce w finale Australian Open 2023 przegrała w czwartek z niepokonaną w tym roku Aryną Sabalenką 6:7 (1-7), 2:6. O tytuł w deblu zagra Jan Zieliński (CKT Grodzisk Maz.) w parze z Hugo Nysem z Monako.