112 | Redaktor 0 13 maj 14:27 Ponad kilogram narkotyków w samochodzie. 54-latek z Zielonki trafił do aresztu Policjanci z Komisariatu Policji w Białych Błotach zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków. Do sprawy zatrzymano 54-letniego mieszkańca Zielonki, który usłyszał zarzut udziału w obrocie znaczną ilością środków odurzających i substancji psychotropowych. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
112 POLICJA 997 | Redaktor 0 4 lis 14:42 Pakiet grozy na Szwederowie: 28-latek z olbrzymią ilością narkotyków! Bydgoscy policjanci kolejny raz skutecznie wzięli na celownik przestępców związanych z narkotykami. Tym razem na Szwederowie zatrzymano mężczyznę z ponad 300 gramami substancji odurzających 2-CB i MDMA.
Wydarzenia | Redaktor 0 11 kwi 2025 Wpadł z hukiem na Szwederowie! 22-latek miał w domu hurtownię narkotyków – marihuana, ecstasy, amfetamina i coś jeszcze! Policjanci z bydgoskiej komendy miejskiej zatrzymali 22-letniego mieszkańca Szwederowa, który – jak się okazało – prowadził nielegalną działalność narkotykową na sporą skalę. W jego mieszkaniu i pomieszczeniach gospodarczych znaleziono marihuanę, amfetaminę, ecstasy, a nawet 2-CB, nazywane „narkotykiem psychonautów”.
112 POLICJA 997 | Redaktor 0 7 gru 2024 Narkotyki na bydgoskim Bocianowie. Dzielnicowi zatrzymali 32-letniego mężczyznę Za posiadanie znacznej ilości narkotyków odpowie 32-latek zatrzymany przez dzielnicowych z bydgoskiego Śródmieścia. Mężczyzna usłyszał już zarzut, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Za tego typu przestępstwo bydgoszczaninowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.