Wydarzenia | Redaktor 0 Wczoraj 14:42 Embraer i bydgoskie WZL Nr 2 podpisują porozumienie. Chodzi o współpracę przy samolotach KC-390 Brazylijski Embraer i Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 w Bydgoszczy podpisały Memorandum o Współpracy. Porozumienie ma otworzyć drogę do rozwoju w Polsce kompetencji związanych z obsługą, wyposażaniem i modernizacją samolotów, w tym wojskowych maszyn KC-390 Millennium. Dla bydgoskiej spółki z Grupy PGZ to szansa na wzmocnienie pozycji w krajowym i międzynarodowym przemyśle lotniczym.