Bydgoszcz | Redaktor 0
12 cze 14:42
Przywitali lato śpiewająco... i z wielkim sercem! Dziecięce Graffiti wystąpiło dzięki współpracy z UKW

Przywitali lato śpiewająco... i z wielkim sercem! Dziecięce Graffiti wystąpiło dzięki współpracy z UKW

Muzyka, radość i partnerska współpraca stały się najważniejszymi elementami koncertu „Zapowiedź Lata”, przygotowanego dla Grupy Muzycznej Dziecięce Graffiti. Wydarzenie odbyło się dzięki współpracy z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, a szczególnie dzięki zaangażowaniu prof. dr hab. Anny Szarapki oraz studentów Wydziału Edukacji Muzycznej.
Kultura | Redaktor 0
12 cze 11:47
„Raj” zabrzmi w Bydgoszczy. Przed nami festiwalowa uczta dla duszy

„Raj” zabrzmi w Bydgoszczy. Przed nami festiwalowa uczta dla duszy

20 i 21 czerwca w Bydgoszczy znów zabrzmią piosenki pełne pytań o wolność, odpowiedzialność, dobro, zło i miejsce człowieka w świecie. Wszystko w ramach XXI Festiwalu Piosenek Jacka Kaczmarskiego „Źródło wciąż bije”. Tegoroczna edycja zapowiada się wyjątkowo: jej gwiazdą będzie spektakl „Raj” w wykonaniu Mirosława Czyżykiewicza, Jacka Bończyka i Hadriana Filipa Tabęckiego.
Kultura | Redaktor 0
5 cze 21:24
Opole 2026:  bydgoski zespół 21 Gram z nagrodą i trzecim miejscem w Debiutach. Jest szansa na kolejny sukces - trwa głosowanie

Opole 2026: bydgoski zespół 21 Gram z nagrodą i trzecim miejscem w Debiutach. Jest szansa na kolejny sukces - trwa głosowanie

Od 4 czerwca Opole ponownie stało się muzyczną stolicą Polski. Trwa 63. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki, który jak co roku przyciąga największe gwiazdy, debiutantów i twórców budujących przyszłość polskiej sceny muzycznej. Jednym z najmocniejszych akcentów pierwszych dni wydarzenia okazał się występ zespołu 21 Gram z Bydgoszczy, który zdobył trzecie miejsce ex aequo w konkursie „Debiuty” oraz otrzymał nagrodę specjalną. Szansę na sukces ma także inny bydgoski artysta - Krzysztof Iwaneczko. Muzyka można wesprzeć wysyłając SMS pod numer 7400, w treści wpisując numer faworyta — "2"
-->