Wakacje 2022 z wylotem z Bydgoszczy

Redaktor | 24 kwi 09:34 Coraz więcej klientów rezerwuje w biurach podróży wakacyjne wyjazdy: jak dotąd najpopularniejsze kraje to Turcja, Grecja i Tunezja. Chętnie wybierane są również Bułgaria, Egipt i Hiszpania. Do niektórych z nich w tym roku możemy polecieć bezpośrednio z Bydgoszczy.

Bory Tucholskie. Odpoczynek na łonie natury [TURYSTYKA]

Redaktor | 25 paź 10:45 Należą do najsłynniejszych lasów w Polsce i są wymarzonym miejscem dla miłośników aktywnego wypoczynku. Do odwiedzenia Borów Tucholskich zachęcają m.in. bujna roślinność, zdrowe powietrze i takie osobliwości jak tajemnicze kamienne kręgi w Odrach.

Uzdrowiska w Polsce – po zdrowie i wypoczynek „do wód”

Redaktor | 17 paź 17:53 Kuracjusze w Polsce nie mogą narzekać na brak wyboru: miejscowości słynących z naturalnych właściwości leczniczych jest wiele, w różnych częściach kraju. Swoją sławę zawdzięczają występowaniu określonych warunków klimatycznych oraz wód mineralnych (zdrojowisk) i borowin.

Bieszczady. Wędrówka po połoninach [TURYSTYKA]

Redaktor | 10 paź 16:50 Pieszo, rowerem, statkiem po Zalewie Solińskim albo na grzbiecie konika huculskiego – Bieszczady można poznać na wiele sposobów. Każdy miłośnik gór znajdzie tu coś dla siebie.

Dokąd na urlop w 2021 roku? [TURYSTYKA]

Redaktor | 14 maj 2021 Pomimo że tegoroczne wakacje nadal stoją pod znakiem zapytania ze względu na pandemię, coraz więcej osób już planuje letnie wyjazdy. Zatem: gdzie Polacy planują spędzić tegoroczny urlop? Czy pandemia zmieniła nasze dotychczasowe preferencje wyjazdowe?

Trójmiasto pełne atrakcji. Czas je odkryć!

Redaktor | 21 gru 2020 Wzdłuż brzegu Bałtyku, w Zatoce Gdańskiej, leżą obok siebie trzy piękne miasta: Gdańsk, Sopot i Gdynia, należące do tzw. aglomeracji trójmiejskiej. Mimo że sąsiadują ze sobą, mają całkiem odmienny charakter i kuszą turystów zróżnicowanymi atrakcjami.