Brawo Policja, brawo bydgoszczanie. Pani Halina odnaleziona

Redaktor | 28 lut 2018 Kobieta została odnaleziona wczoraj (27 lutego) około godz. 20:30. Przebywała na klatce schodowej jednego z bloków na bydgoskich Wyżynach. Kobieta została przewieziona na konsultacje lekarską – poinformował „Tygodnik” komisarz Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP Bydgoszcz.

Szukają złodzieja [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 24 lut 2018 Policjanci z komisariatu policji w Solcu Kujawskim zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Poznajesz go? [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 22 lut 2018 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Zaginęła kobieta [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 22 lut 2018 Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje Jolanty Domek, lat 39, zamieszkałej w Bydgoszczy przy ul. Waleniowej, która 21 lutego 2018 r. o godzinie 8:30 opuściła miejsce zamieszkania, nie informując nikogo, gdzie się udaje i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Groził motorniczemu na Łoskoniu

Redaktor | 20 lut 2018 Pijany 28-latek groził motorniczemu. Mężczyzna wpadł w szał, gdy motorniczy na końcowym przystanku poprosił go o opuszczenie pojazdu. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Narkotyki trzymał w sejfie

Redaktor | 20 lut 2018 Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zabezpieczyli amfetaminę oraz marihuanę. Zatrzymali też 18-latka, który decyzją sądu trafił do aresztu.

Dlaczego zginęli? Po wypadku pod Zakrzewem

Redaktor | 20 lut 2018 Aleksandrowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Zakrzewo. W wyniku zderzenia zginęły trzy osoby, dwie zostały ciężko ranne.

Domowa plantacja marihuany [NARKOTYKI, RAPORT]

Redaktor | 17 lut 2018 Po przeszukaniu mieszkania, funkcjonariusze znaleźli krzaki konopi oraz sprzęt potrzebny do ich uprawy – to hit narkotykowych komunikatów policyjnych minionego tygodnia.

Atakują! Udawany wnuczek i fałszywy policjant

Redaktor | 14 lut 2018 Mimo szerokiej akcji profilaktycznej wciąż w naszym mieście zdarzają się przypadki oszustw metodą „na wnuczka”, a ostatnio coraz bardziej popularna wśród oszustów jest metoda „na policjanta". Na szczęście wczoraj (12 lutego) żadna z pięciu osób, do których zadzwonili oszuści, nie dała się oszukać.