Zaginął Patryk Malicki [KOMUNIKAT]

Redaktor | 23 mar 2018 Policjanci z bydgoskiego Szwederowa prowadzą poszukiwania mężczyzny, który w czwartek (22 marca) pomiędzy godziną 16.00 a 18.00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia mężczyzny.

Kryształowe serca w mundurach [GALERIA]

Redaktor | 20 mar 2018 „Kryształowe Serce” jest honorowym wyróżnieniem przyznawanym za wzorową i ofiarną służbę na rzecz mieszkańców. W tym roku po raz pierwszy wyróżnieniem tym uhonorowano policjantów z komend miejskich i powiatowych policji.

Fałszywi policjanci złapani [KOMUNIKAT]

Redaktor | 19 mar 2018 Kryminalni z bydgoskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn związanych z oszustwami metodą „na policjanta”. Jeden z nich miał przy sobie 10 tysięcy złotych, które tego dnia oszuści wyłudzili od mieszkanki Fordonu.

Okradli go „koledzy”, z którymi pił

Redaktor | 19 mar 2018 Pieniądze, dokumenty, a nawet sweter i kurtka – to wszystko padło łupem w napaści, jakiej dokonali na poznanego w lokalu mężczyznę 26- i 38-latek. Na razie trafili na dwa miesiące do aresztu.

Ukradł słodycze i pobił ochroniarza

Redaktor | 16 mar 2018 - Policjanci zatrzymali 18-latka, który ukradł słodycze z jednego z włocławskich marketów, a następnie pobił ochroniarza, który ruszył za nim w pościg. Mundurowi ustalili, że to nie jedyna kradzież, jakiej się dopuścił w ciągu ostatnich tygodni. Za każdym razem jego łupem padały słodycze - informuje policja.

Po nocnej rozróbie trafili do aresztu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 mar 2018 Na trzy miesiące do aresztu trafili trzej uczestnicy bójki w centrum Bydgoszczy. Taką decyzję podjął sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy. Dodatkowo jeden z nich usłyszał zarzut nielegalnego posiadania pistoletu oraz amunicji. Za udział w bójce grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz podejrzani za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

Fałszywe klocki w bydgoskich sklepach [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redaktor | 12 mar 2018 Ponad 250 opakowań podrobionych klocków dziecięcych zabezpieczyli policjanci z bydgoskiej komendy. „Podróbki" były dostępne w kilku sklepach na terenie Bydgoszczy. Trwa postępowanie w sprawie naruszenia prawa o własności przemysłowej.

Telemaniak pseudonadawca [WIDEO, ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 mar 2018 41-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego nielegalnie udostępniał w sieci programy płatnych telewizji cyfrowych. W środę został zatrzymany. W jego mieszkaniu zabezpieczono sprzęt elektroniczny. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Śmiertelny wypadek pod Kruszwicą [ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 mar 2018 Policjanci z komisariatu w Kruszwicy, pod nadzorem prokuratury, ustalają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło w niedzielę (11 marca) w Chełmcach gmina Kruszwica. Zginął w nim 37-letni mieszkaniec Poznania.