Zginęły trzy osoby

Redaktor | 19 lut 2018 Trzy osoby zginęły, jedna jest w stanie ciężkim - to efekt wypadku TIR-a z busem w Zakrzewie na trasie Włocławek-Inowrocław.

Domowa plantacja marihuany [NARKOTYKI, RAPORT]

Redaktor | 17 lut 2018 Po przeszukaniu mieszkania, funkcjonariusze znaleźli krzaki konopi oraz sprzęt potrzebny do ich uprawy – to hit narkotykowych komunikatów policyjnych minionego tygodnia.

Strażnicy poszukiwani. Jest robota

Redaktor | 15 lut 2018 Bydgoska Straż Miejska czeka na odważnych. Dziś ogłosiła nabór. Wśród warunków pracy m.in. narażenie na kontakt fizyczny z osobą obezwładnianą lub zarażoną HIV.

Atakują! Udawany wnuczek i fałszywy policjant

Redaktor | 14 lut 2018 Mimo szerokiej akcji profilaktycznej wciąż w naszym mieście zdarzają się przypadki oszustw metodą „na wnuczka”, a ostatnio coraz bardziej popularna wśród oszustów jest metoda „na policjanta". Na szczęście wczoraj (12 lutego) żadna z pięciu osób, do których zadzwonili oszuści, nie dała się oszukać.

Ziobro odwołał prezesów Sądu Okręgowego w Bydgoszczy

Redaktor | 13 lut 2018 Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro odwołał sędziego Mirosława Kędzierskiego z funkcji prezesa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy. Z kolei wiceprezes SO Roger Michalczyk przestał pełnić funkcję i został przeniesiony do IV Wydziału Karnego.