Żużel 6 kwi 2017 | Redaktor
Czy Jacek Gollob wyjedzie w tym roku na tor?  [ROZMOWA]

Jacek Gollob / fot. Anna Kopeć

Przed startem sezonu pytamy jeżdżącego trenera ZKŻ Polonia Bydgoszcz o oczekiwania i nadzieje związane ze startem w Nice PLŻ. - Wierzę w ten zespół. Ci chłopacy są bardzo waleczni - mówi Jacek Gollob

Marcel Stefański: Na które miejsce w tym sezonie stać pana drużynę?

Jacek Gollob: Nie chcę określać tego w ten sposób. Po prostu w każdym meczu damy z siebie wszystko i będziemy walczyć o każdy punkt. Nasza sytuacja jest trudna, ale nie martwię się o chłopaków. Szukamy pieniędzy, staramy się znaleźć sponsorów. Bo to, co działo się wiele lat temu, a jest dzisiaj, to dwie różne sprawy. Polonia robi wszystko, żeby klub dalej istniał i cieszył kibiców na meczach żużlowych.

Naprawdę nie ma pan obaw o wyniki?

- Nasi zawodnicy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Tego możemy być pewni. Myślę, że dobrą formę będzie prezentował Andriej Kudriaszow. Pozostali również zamierzają dobrze punktować. Wszyscy bardzo dobrze przepracowali okres zimowy, chodzili na zajęcia. Wierzę w ten zespół. Ci chłopacy są bardzo waleczni.

Czy w razie potrzeby zobaczymy pana jeszcze na torze?

- Nie umiem na to pytanie odpowiedzieć. Ja mogę pojechać wszędzie, lecz to oni muszą się pokazać. Nie przekreślajmy tych zawodników już na starcie.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor