Description of Image

Będą zmiany na plaży w Pieczyskach! Umowa podpisana

mk | 10 maj 2021 - Taki widok Pieczysk będzie już tylko historią - ruszamy z inwestycją, na którą wszyscy niecierpliwe czekamy! - czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Koronowie. 5 maja podpisano umowę na zagospodarowanie plaży przed nowym sezonem.

Kronowo zaprasza na dożynki, do Byszewa

Redaktor | 3 wrz 2019 Koronowo zaprasza na gminne dożynki do Byszewa. - Tak jak obiecaliśmy dożynki wrócą na wieś – napisał na Facebooku burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski.

Jarmark Cysterski w scenerii klasztornej [WIDEO]

Redaktor | 20 lip 2019 XVII Jarmark Cysterski w Koronowie odbędzie 27 i 28 lipca. – Pierwszy raz jarmark robimy w scenerii klasztornej, w parku Grabina, w dawnych ogrodach cysterskich – mówi burmistrz Koronowa, Patryk Mikołajewski.

Mieszkańcy Mąkowarska wzięli sprawy w swoje ręce [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 lip 2019 Społecznicy uporządkowali skwer przy głównym skrzyżowaniu, na którym znajduje się obelisk 700-lecia zakupu Mąkowarska przez Cystersów. Wsparł ich burmistrz Koronowa. Patryk Mikołajewski przekazał ławki i sam pomagał przy ich montażu.

Bieg uliczny i roller cup w Koronowie

Redaktor | 19 kwi 2019 IX Ogólnopolski Bieg Uliczny im. Braci Mikrutów oraz I Roller Cup Koronowo we wrotkarstwie szybkim odbędą się w niedzielę (28 kwietnia) w Koronowie. Trwają zapisy.