Piłka Nożna 16 sie 2017 | Wojciech Bielawa
Zawisza Bydgoszcz zaprezentuje się na Starym Rynku

W piątek (18.08) o godz. 19 na płycie Starego Rynku odbędzie się prezentacja drużyny SP Zawisza. W sobotę o godz. 17 w Potulicach podopieczni Jacka Łukomskiego rozegrają pierwszy mecz w A-klasie. Rywalem bydgoszczan będzie GLKS Dobrcz.

W piątek o godz. 19 na Starym Rynku odbędzie się prezentacja pierwszego zespołu bydgoskiego Zawiszy. Na prezentacji przedstawiona zostanie cała drużyna wraz z nowo zakontraktowanymi zawodnikami. Drużynę Zawiszy wzmocnili Artur Cielasiński z Dębu Potulice,Tomasz Detmer z Wdy Świecie i Tomasz Stachewicz. W barwach niebiesko-czarnych zagra też Patryk Straszewski, najlepszy strzelec Unii Janikowo w poprzednim sezonie. Ponadto zarząd klubu wykupił grającego w zeszłym sezonie na wypożyczeniu z Unii Solec Kujawski, Tomasza Widomskiego.

Pierwotnie prezentacja zespołu miała odbyć się na Wyspie Młyńskiej, ale nie zgodził się na to prezydent Bydgoszczy. - Znaleźliśmy jednak rozwiązanie i tak jak zapowiedzieliśmy prezentacja się odbędzie. Miejscem naszej imprezy będzie Stary Rynek, zgromadzenie zostało oficjalnie zgłoszone informują organizatorzy. Zapowiadają, że podczas imprezy na specjalnym stoisku, będą zbierane podpisy pod petycją o przeprowadzenie referendum o odwołanie prezydenta Bydgoszczy.

Dzień po prezentacji, w sobotę o godz. 17 na stadionie w Potulicach odbędzie się inauguracyjny mecz w A-klasie. SP Zawisza podejmie GLKS Dobrcz.

Wojciech Bielawa

Wojciech Bielawa Autor

Redaktor prowadzący