Pogoda w Bydgoszczy 1 cze 2019 | Redaktor
Dziś znowu deszcz i burza, ale jest coraz cieplej [POGODA]

Europa Północna i Wschodnia znajduje się w zasięgu niżów. Od północy wciąż mamy niż Enno z centrum nad morzem Białym i układem frontów, który przyniósł nam wczoraj zachmurzenie i deszcz.

Arktyczne słońce [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:02

Recydywa chłodu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:42

Europa północna i wschodnia znajduje się w zasięgu niżów. Od północy wciąż mamy niż Enno z centrum nad morzem Białym i układem frontów, który przyniósł nam wczoraj zachmurzenie i deszcz. Na przeważającym obszarze kontynentu dominują będą jednak wyże. Polska znajduje się pod wpływem wyżu znad Alp. Z zachodu napływa ciepłe powietrze polarno – morskie.

Dziś w Bydgoszczy i okolicach spodziewane jest zachmurzenie umiarkowane, okresami, zwłaszcza po południu, może być także duże. Możliwe są przelotne opady deszczu i burze. W czasie burz deszcz może być intensywny — do 15 mm. Temperatura maksymalna wyniesie około 25 stopni. Wiatr na ogół będzie słaby, zmienny, w czasie burz jednak porywisty. Ciśnienie będzie spadać.

W nocy zachmurzenie będzie przeważnie małe lub umiarkowane, raczej już bez opadów deszczu. Temperatura minimalna wyniesie około 15 stopni.

Jutro pogoda podobna do dzisiejszej, zachmurzenie przeważnie małe lub umiarkowane, ale już bez burz i opadów. Temperatura maksymalna do 26 stopni, wiatr umiarkowany, z kierunków zmieniających się.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.28, a zajdzie o 21.04 Dzień będzie trwał 16 godzin i 33 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor