Pogoda w Bydgoszczy 21 mar 2018 | Redaktor
Jutro pochmurno i deszcz ze śniegiem [POGODA 6.30]

Dziś ładnie. Jutro będzie pochmurno z opadami śniegu lub śniegu z deszczem, temperatura przez cały dzień utrzyma się na poziomie 0 stopni.

Pochmurno, słabe opady [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:10

Bez ocieplenia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:14
Zgodnie z naszymi zapowiedziami po wczorajszych wieczornych opadach śniegu rozpogodziło się i noc znowu była bezchmurna, a temperatura spadła do minus 6 stopni. Dziś w ciągu dnia wzrost zachmurzenia do umiarkowanego, a po południu i wieczorem - kolejne rozpogodzenie. 
 
Temperatura maksymalna w ciągu dnia plus 5 stopni. Będzie znów wiał nieco silniejszy wiatr, więc tak zwana temperatura odczuwalna wyniesie około zera.
 
Ciśnienie rano wynosiło 767 milimetrów słupka rtęci (1022 hPa) i jeszcze rośnie, ale po południu zacznie gwałtownie spadać. Ma to związek z jutrzejszą zmianą pogody. Jutro będzie pochmurno z opadami śniegu, lub śniegu z deszczem, a temperatura przez cały dzień utrzyma się na poziomie 0 stopni. W nocy lekki mróz.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.49, zajdzie o 18.03. Dzień będzie trwał 12 godzin i 14 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor