Pogoda w Bydgoszczy 10 lip 2019 | Redaktor
Lipcopada ciąg dalszy [POGODA]

Deszcz, który padał dziś w nocy jest zjawiskiem, do którego musimy się przyzwyczaić, bo nie da się go uniknąć w najbliższych dniach, ani - niestety, tygodniach.

Pochmurno, słabe opady [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:10

Bez ocieplenia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:14

Mniejsze lub większe opady deszczu, na szczęście z przerwami, towarzyszyć nam będą przez sporą część tego lata. Jak długo konkretnie? Tu niestety musimy udzielić odpowiedzi, której nikt nie lubi. Nie wiemy. Na razie końca tego okresu na horyzoncie nie widać.

Wciąż znajdujemy się pod wpływem niżów znad zachodniej Rosji i Atlantyku, zachodnia część kontynentu zaś w zasięgu wyżu Azorskiego. Z północnego zachodu nadal będzie napływało chłodne i wilgotne powietrze polarno morskie.

Dziś w Bydgoszczy zachmurzenie będzie umiarkowane lub duże. Przelotne opady deszczu mogą wracać w ciągu dnia, a zwłaszcza wieczorem. Temperatura maksymalna nie przekroczy 20 stopni. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, zachodni i północno-zachodni.

Jutro jest szansa na mniej deszczu, a przede wszystkim słabszy wiatr. Zachmurzenie będzie umiarkowane, a temperatura do 21 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.33, a zajdzie o 21.11. Dzień będzie trwał 16 godzin i 38 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor