Pogoda w Bydgoszczy 7 lut 2019 | Redaktor
Oblodzenie [POGODA]

W Bydgoszczy o 5.00 rano było -1,7 stopnia. IMGW wydał ostrzeżenie dla powiatu bydgoskiego i sześciu innych powiatów w województwie o oblodzeniu.

Trochę lata, trochę jesieni [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:36

Sobota dość pogodna i ciepła [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 25 wrz 07:19

Temperatura będzie jednak wzrastać i około południa dojdzie do zera, a w nocy będzie powoli wzrastać nadal, jutro rano powinno być około +2 stopnie, znaczniejsze ocieplenie nastąpi jutro w ciągu dnia - do +5 stopni. W niedzielę może być nawet +7 stopni.

Wieloośrodkowy niż rozciąga się nad północnym Atlantykiem. Jeden z jego ośrodków dotarł nad Morze Północne. Niemieckie służby meteo nazwały go Stefan, a drugi, bliźniaczy ośrodek, który zajął niedawne miejsce tego pierwszego - między Irlandią, Islandią i Grendlandią - otrzymał imię Thomas. 

Wyż Chloe, który do niedawna przebywał nad południową Polską, przesunął się nad Ukrainę i tam się umocnił. Wyż na wschodzie, a niż na zachodzie, to układ, który pozwala na napływ ciepłego powietrza z południa i tak właśnie się dzieje. 

Z innych prognozowanych zjawisk odnotować należy zachmurzenie umiarkowane dziś w ciągu dnia, a więc powinniśmy zobaczyć promienie słońca. Z kolei w nocy może padać słaby deszcz. Wiatr umiarkowany będzie wiał z południa lub południowego wschodu.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.22, a zajdzie o 16.43. Dzień będzie trwał 9 godzin i 21 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor